John Macafee zapowiada drastyczny wzrost cen kryptowalut

maj 23, 2018 2358 0

John McAfee jest przekonany, że nadchodzi rajd byków kryptowalutowych. Znany działacz ds. Technologii i bezpieczeństwa Internetu dodał swój głos do rosnącej narracji o inwestycji instytucjonalnej w krypto.

Na twitterze w poniedziałek McAfee wezwał handlowców, aby przygotowali się do następnego wzrostu cen rynku kryptograficznego. Oparł swoje twierdzenia na napływie gotówki od inwestorów instytucjonalnych wkraczających na rynek.

Powiedział również, że dzięki pieniądzom, które trafią do kryptowalut, ceny dziesięciu największych monet wzrosną dramatycznie. McAfee jest również przekonany, że inne altcoiny również będą rosły, ponieważ inwestorzy dywersyfikują portfele handlowe kryptowalut.

Zwolennik kryptowalut powiedział respondentom, aby "używali swoich głów", "sprawdzali najnowsze wiadomości na temat inwestorów instytucjonalnych". Można śmiało powiedzieć, że jest to jedno z odważnych stwierdzeń McAfee, podobnie jak jego słynna prognoza z 2017 roku, że "Bitcoin będzie wart 500 tys. W roku 2020."

Jest pewne powiązanie dla jego stanowiska w związku z gwałtownym zainteresowaniem instytucji kryptowalutami. Kilka dni temu Coinbase uruchomił cztery nowe produkty skierowane do inwestorów instytucjonalnych kryptowalut. Goldman Sachs planuje również otworzyć handel bitcoinami także dla dużych inwestorów.

Nadrzędnym konsensusem jest to, że rynek kryptoamerykański dojrzewa po parabolicznym wzroście w 2017 r., Kiedy ceny osiągnęły rekordowy poziom. Od początku 2018 r. Rynek stracił na wartości, obniżając w lutym o 50 procent swój marketcap. Według kwietniowego sondażu przeprowadzonego przez Fundstrat, 82 procent inwestorów instytucjonalnych uważa, że ​​Bitcoin osiągnął dno, kiedy w kwietniu spadł poniżej 6 000 USD.

Wejście funduszy hedgingowych na rynek kryptograficzny powinno zwiększyć postrzegany poziom legalności kryptowalut. Ważną częścią pojawiającego się trendu inwestycji instytucjonalnych w cyfrową walutę jest ustanowienie zaufanych usług powierniczych. W ciągu ostatnich kilku miesięcy nastąpił pewien postęp na tym froncie. Podczas niedawno zakończonej konferencji Consensus w Nowym Jorku, partnerstwo zapowiedziali Nomura, Ledger i Global Advisors, którzy planują zbudowanie bezpiecznego rozwiązania do przechowywania aktywów cyfrowych. 

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Ostatnio zmieniany środa, 23 maj 2018 10:53
Bitcoin-online

Strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym i nie ponosi odpowiedzialności za inwestycje.

https://bitcoin-online.pl

Skomentuj

Komentując pamiętaj że nie wolno przeklinać i obrażać innych. Trzymamy się tematu. Strona bitcoin-online.pl nie odpowiada za przekonania oraz komentarze użytkowników.

Bitbay

Reklama