ATMS Atmos

sierpień 01, 2017 457 0

Data startu - 02.07.2017
Advanced File Index ( „AFIX”) to projekt Novus wykorzystujący bazę danych w oparciu o blockchain Novusphere a sieć działa jako warstwa do błędów IPF. 
Baza ta pozwala zbudować indeksy dla wszystkich plików, które istnieją w sieci błędów IPF, zapewniając jednocześnie o metadane pliku. Metadane jest to dowolny obiekt JSON związany z plikiem, podany podczas składania plik hash błędów IPF do indeksu.
Po zakończeniu fazy decentralizacji projekt ma być otwartoźródłowy (open source).
Projekt nadal jest w fazie tworzenia i decentralizacji.
The InterPlanetary File System (IPFS) to protokół zaprojektowany w celu stworzenia stałego i zdecentralizowanego sposóbu przechowywania i udostępniania plików w środowisku całkowicie peer-to-peer. 

System ten pozwala użytkownikom na zapisywanie w pasmach, dzięki czemu duże ilości danych, będą dystrybuowane z wysoką wydajnością, ponieważ plik jest pobierany z wielu komputerów (w przeciwieństwie do protokołu HTTP, który pobiera pliki z jednego komputera na raz). 
Użytkownik ma możliwość wykorzystania Konkretnego File Search Interfejsy (SFSI), aby zawęzić swoje poszukiwania w specyficznych formatach. Na przykład, użytkownicy, którzy chcą oglądać filmy mogą używać SFSI tylko dla filmów a wynik wyszukiwania przedstawia w sposób zorganizowany. 
Projekt ma potencjał ponieważ umożliwia pobieranie, streemowanie filmów z dużą prędkością.

Notowania Atmos

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Ostatnio zmieniany poniedziałek, 18 wrzesień 2017 10:54
Bitcoin-online

Strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym i nie ponosi odpowiedzialności za inwestycje.

https://bitcoin-online.pl

Skomentuj

Komentując pamiętaj że nie wolno przeklinać i obrażać innych. Trzymamy się tematu. Strona bitcoin-online.pl nie odpowiada za przekonania oraz komentarze użytkowników.

Rejestracja na Bitfinex znów otwarta

Reklama

Popularne artykuły

LSK Lisk

LSK Lisk

sierpnia 01, 2017 Kryptowaluty

GAME Gamecredits

GAME Gamecredits

sierpnia 01, 2017 Kryptowaluty