ATMS Atmos

sierpień 01, 2017 5710 0

Data startu - 02.07.2017
Advanced File Index ( „AFIX”) to projekt Novus wykorzystujący bazę danych w oparciu o blockchain Novusphere a sieć działa jako warstwa do błędów IPF. 
Baza ta pozwala zbudować indeksy dla wszystkich plików, które istnieją w sieci błędów IPF, zapewniając jednocześnie o metadane pliku. Metadane jest to dowolny obiekt JSON związany z plikiem, podany podczas składania plik hash błędów IPF do indeksu.
Po zakończeniu fazy decentralizacji projekt ma być otwartoźródłowy (open source).
Projekt nadal jest w fazie tworzenia i decentralizacji.
The InterPlanetary File System (IPFS) to protokół zaprojektowany w celu stworzenia stałego i zdecentralizowanego sposóbu przechowywania i udostępniania plików w środowisku całkowicie peer-to-peer. 

System ten pozwala użytkownikom na zapisywanie w pasmach, dzięki czemu duże ilości danych, będą dystrybuowane z wysoką wydajnością, ponieważ plik jest pobierany z wielu komputerów (w przeciwieństwie do protokołu HTTP, który pobiera pliki z jednego komputera na raz). 
Użytkownik ma możliwość wykorzystania Konkretnego File Search Interfejsy (SFSI), aby zawęzić swoje poszukiwania w specyficznych formatach. Na przykład, użytkownicy, którzy chcą oglądać filmy mogą używać SFSI tylko dla filmów a wynik wyszukiwania przedstawia w sposób zorganizowany. 
Projekt ma potencjał ponieważ umożliwia pobieranie, streemowanie filmów z dużą prędkością.

Notowania Atmos

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Ostatnio zmieniany poniedziałek, 18 wrzesień 2017 10:54
Bitcoin-online

Strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym i nie ponosi odpowiedzialności za inwestycje.

https://bitcoin-online.pl

Skomentuj

Komentując pamiętaj że nie wolno przeklinać i obrażać innych. Trzymamy się tematu. Strona bitcoin-online.pl nie odpowiada za przekonania oraz komentarze użytkowników.

 

Bitbay

 

Reklama