XEM Nem

sierpień 01, 2017 1513 0

Data startu - 31/03/2015
NEM jest kryptowalutą peer-to-peer, platforma blockchain rozpoczęła się w dniu 31 marca 2015 roku. NEM Napisany jest w Javie z dodatkiem C++ 
NEM ma wyznaczony cel modelu szerokiej dystrybucji i wprowadził nowe funkcje do technologii blockchain takie jak jego algorytmu proof-of-importance (POI), konta multisignature, zaszyfrowanych wiadomości i systemu reputacji Eigentrust. 
NEM działa na komercyjnym blockchain zwanym Mijin, który jest testowany przez instytucje finansowe i prywatne firmy w Japonii i za granicą. 

Mijin jest prywatnym blockchainem który wykorzystuje oprogramowanie NEM. Twórcy twierdzą, że zmniejszy koszty instytucjonalne banków o 90% przy jednoczesnym zwiększeniu bezpieczeństwa. 

Program supernodes nagrody rewards pozwala fundacji NEM na nagradzanie osób prowadzących aktywne węzły. Każdy z minimum 3 mln XEM zarabia 140,000XEM podzieloną przez łączną liczbę supernodes (dwukrotnie z 70,000XEM) [30] każdego dnia na prowadzenie supernode który spełnia minimalne wymagania technologiczne. 

NEM wykorzystuje supernodes tworząc szkielet wsparcia dla lekkich portfeli, portfeli mobilnych i aplikacji firm trzecich. Supernodes zapewnienia dostęp do NEM Blockchain dzięki czemu użytkownicy mogą dostać się do sieci bez konieczności synchronizacji z blockchain lokalnie. 

Notowania Nem

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Ostatnio zmieniany poniedziałek, 18 wrzesień 2017 10:55
Bitcoin-online

Strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym i nie ponosi odpowiedzialności za inwestycje.

https://bitcoin-online.pl

Skomentuj

Komentując pamiętaj że nie wolno przeklinać i obrażać innych. Trzymamy się tematu. Strona bitcoin-online.pl nie odpowiada za przekonania oraz komentarze użytkowników.

Rejestracja na Bitfinex znów otwarta

Reklama

Popularne artykuły

LSK Lisk

LSK Lisk

sierpnia 01, 2017 Kryptowaluty

GAME Gamecredits

GAME Gamecredits

sierpnia 01, 2017 Kryptowaluty