XEM Nem

sierpień 01, 2017 7278 0

Data startu - 31/03/2015
NEM jest kryptowalutą peer-to-peer, platforma blockchain rozpoczęła się w dniu 31 marca 2015 roku. NEM Napisany jest w Javie z dodatkiem C++ 
NEM ma wyznaczony cel modelu szerokiej dystrybucji i wprowadził nowe funkcje do technologii blockchain takie jak jego algorytmu proof-of-importance (POI), konta multisignature, zaszyfrowanych wiadomości i systemu reputacji Eigentrust. 
NEM działa na komercyjnym blockchain zwanym Mijin, który jest testowany przez instytucje finansowe i prywatne firmy w Japonii i za granicą. 

Mijin jest prywatnym blockchainem który wykorzystuje oprogramowanie NEM. Twórcy twierdzą, że zmniejszy koszty instytucjonalne banków o 90% przy jednoczesnym zwiększeniu bezpieczeństwa. 

Program supernodes nagrody rewards pozwala fundacji NEM na nagradzanie osób prowadzących aktywne węzły. Każdy z minimum 3 mln XEM zarabia 140,000XEM podzieloną przez łączną liczbę supernodes (dwukrotnie z 70,000XEM) [30] każdego dnia na prowadzenie supernode który spełnia minimalne wymagania technologiczne. 

NEM wykorzystuje supernodes tworząc szkielet wsparcia dla lekkich portfeli, portfeli mobilnych i aplikacji firm trzecich. Supernodes zapewnienia dostęp do NEM Blockchain dzięki czemu użytkownicy mogą dostać się do sieci bez konieczności synchronizacji z blockchain lokalnie. 

Notowania Nem

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Ostatnio zmieniany poniedziałek, 18 wrzesień 2017 10:55
Bitcoin-online

Strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym i nie ponosi odpowiedzialności za inwestycje.

https://bitcoin-online.pl

Skomentuj

Komentując pamiętaj że nie wolno przeklinać i obrażać innych. Trzymamy się tematu. Strona bitcoin-online.pl nie odpowiada za przekonania oraz komentarze użytkowników.

 

Bitbay

 

Reklama