Rząd Stanów Zjednoczonych wylicytuje skonfiskowane Litecoiny

czerwiec 18, 2021 936 0

Amerykańska General Services Administration, agencja, która sprzedaje nadwyżki aktywów posiadanych przez rząd federalny, od mebli biurowych po domy i traktory, powiedziała, że ​​wystawi na aukcję bitcoin (BTC) i litecoin (LTC) o łącznej wartości rynkowej 377 000 USD.

Licytacja w ostatniej aukcji rozpoczyna się w piątek o godzinie 17:00. ET i trwa do poniedziałku o godzinie 17:00, zgodnie z komunikatem prasowym. W pakiecie znajduje się jedenaście partii kryptowalut, w tym 8,93 bitcoinów i 150,2 litecoinów. Zgodnie z dokumentem na stronie aukcyjnej GSA, litecoiny zostały skonfiskowane podatnikowi za niepłacenie podatków od dochodów wewnętrznych.

Zainwestuj w kryptowaluty już dzisiaj na profesjonalnym serwisie BitBay

GSA zebrało 937 092 USD, sprzedając 16,99 bitcoinów w trzech aukcjach na początku tego roku.

„Po dodaniu nowego rodzaju kryptowaluty zapowiada się, że będzie to jedna z naszych najbardziej ekscytujących aukcji w tym roku” – powiedział w oświadczeniu Thomas Meiron, regionalny komisarz GSA Federal Acquisition Service.

Inwestorzy muszą się zarejestrować, aby licytować. Zwycięski licytant musi posiadać portfel cyfrowy, aby otrzymać nieruchomość i musi dokonać płatności nie później niż 23 czerwca.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Bitcoin-online

Strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym i nie ponosi odpowiedzialności za inwestycje.

https://bitcoin-online.pl

Skomentuj

Komentując pamiętaj że nie wolno przeklinać i obrażać innych. Trzymamy się tematu. Strona bitcoin-online.pl nie odpowiada za przekonania oraz komentarze użytkowników.

 

Bitbay

 

Reklama