UNICEF otrzymało darowiznę w postaci Bitcoinów o wartości prawie 400 000 USD

kwiecień 06, 2021 887 0

Międzynarodowy Fundusz Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci (UNICEF) otrzymał darowiznę w postaci bitcoinów o wartości prawie 400 000 USD od Huobi Charity.

Organizacja Huobi Charity poinformowała, że przekazała 7 BTC dla UNICEF „w drugiej połowie I kwartału 2021 r.”, kiedy 1 BTC był wyceniany na około 50 000 USD. Przy obecnych cenach 7 BTC jest warta około 405 000 USD.

Organizacja Huobi Charity poinformowała, że ​​przekazała UNICEF łącznie 1 milion dolarów w bitcoinach i dolarach. Reszta środków zostanie przekazana w ciągu trzech lat - dodała firma.

Fundusz kryptowalut UNICEF został uruchomiony w październiku 2019 roku i od tego czasu otrzymał 2267 ETH i 8 BTC od trzech darczyńców, w tym Huobi Charity. (Udziały ETH są warte prawie 5 milionów dolarów, a 8 BTC jest obecnie warte ponad 460 000 dolarów).

Według strony internetowej UNICEF Cryptocurrency Fund z wszystkich otrzymanych darowizn dokonano 12 inwestycji o wartości 1225 ETH i 1 BTC. Inwestycje te są warte ponad 2,5 miliona dolarów przy obecnych wartościach kryptowalut.

„CryptoFund dokonuje wypłat w kryptowalutach firmom, które pracują nad programami i rozwiązaniami opartymi na danych lub badaniami leżącymi u podstaw tych rozwiązań, aby sprostać najpilniejszym wyzwaniom, przed którymi stają dzieci i młodzież” - powiedział Davin The Block.

„W nadchodzących tygodniach UNICEF rozpocznie kolejną grupę inwestycji w firmy opracowujące rozwiązania typu blockchain, które mogą być przydatne dla UNICEF w terenie” - dodał Davin.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Ostatnio zmieniany wtorek, 06 kwiecień 2021 19:52
Bitcoin-online

Strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym i nie ponosi odpowiedzialności za inwestycje.

https://bitcoin-online.pl

Skomentuj

Komentując pamiętaj że nie wolno przeklinać i obrażać innych. Trzymamy się tematu. Strona bitcoin-online.pl nie odpowiada za przekonania oraz komentarze użytkowników.

 

Bitbay

 

Reklama