Bitcoin zszedł z wartości 60 tysięcy dolarów.

marzec 21, 2021 264 0

Chociaż wczoraj Bitcoin zbliżał się ku nowemu rekordowemu poziomowi, dzisiaj nie mógł już utrzymać tempa, jaki sobie nadał. Cena najpopularniejszej kryptowaluty na świecie spadła o prawie pięć procent w ciągu ostatnich 24 godzin, osiągając cenę 56 697 USD. Mimo tego nadal ma kapitalizację rynkową znacznie przekraczającą bilion dolarów.

Ethereum spadł o prawie 4% do 1768 USD.Fanom i inwestorom może wydawać się, że minęło dużo czasu, odkąd ETH osiągnęło All Time High na poziomie 2000 USD, chociaż miało to miejsce zaledwie miesiąc temu.

W międzyczasie posiadacze Cardano, Polkadot i Chainlink odczuli straty z dnia na dzień w wysokości około 7%. Polkadot kosztuje obecnie 36,84 $ za monetę, a Chainlink 29,19 $.

Cardano (ADA) teoretycznie wciąż rośnie. Wczoraj osiągnęło maksimum 1,31 USD, ale dziś kosztuje 1,19 USD. To wciąż wzrost na poziomie prawie 10% w porównaniu z ostatnim weekendem.

Nie należy się jednak zbytnio przejmować. Pomimo dzisiejszego spadku, kryptowaluty nadal osiągają ATH w różnych polach.

W czwartek górnicy Bitcoin zarobili rekordową sumę 64 milionów dolarów w jeden dzień. Tego dnia kapitalizacja rynkowa gospodarki kryptograficznej osiągnęła 2 biliony dolarów, co czyni Bitcoin trzecią najcenniejszą walutą świata pod względem kapitalizacji rynkowej, zgodnie z oświadczeniem Deutsche Bank.

A jakby tego było mało, w sieci Ethereum wciąż rośnie gorączka NFT. Nie tylko NFT interesuje się coraz więcej ludzi, sprawiając, że kryptowaluty dotarły do świadomości opinii publicznej, miała miejsce historyczna sprzedaż dzieła sztuki cyfrowego artysty Beeple, które to dzieło osiągnęło na aukcji wartość 69,3 miliona dolarów.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Bitcoin-online

Strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym i nie ponosi odpowiedzialności za inwestycje.

https://bitcoin-online.pl

Skomentuj

Komentując pamiętaj że nie wolno przeklinać i obrażać innych. Trzymamy się tematu. Strona bitcoin-online.pl nie odpowiada za przekonania oraz komentarze użytkowników.

 

Bitbay

 

Reklama