Grayscale wprowadza 5 nowych produktów Crypto Investment.

marzec 18, 2021 569 0

Grayscale Investments wprowadziła pięć nowych produktów inwestycyjnych w kryptowalutach, które są teraz dostępne do subskrybowania przez uprawnionych inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych. Firma oferuje obecnie łącznie 14 kryptograficznych produktów inwestycyjnych. Powodem jest rosnący popyt inwestorów na zakup kryptowalut.

Nowe produkty to Basic Attention Token (BAT) Trust, Chainlink (LINK) Trust, Decentraland (MANA) Trust, Filecoin (FIL) Trust i Livepeer (LPT) Trust. Działają tak samo, jak inne produkty inwestycyjne Grayscale, poinformowała w środę firma.

Inne produkty Grayscale z pojedynczymi aktywami zapewniają ekspozycję na bitcoin, bitcoin cash, ethereum, ethereum classic, Horizen, litecoin, stellar lumens i zcash. Firma oferuje również Digital Large Cap Fund, który zapewnia ekspozycję na największe kryptowaluty według kapitalizacji rynkowej.

Na dzień 16 marca firma Grayscale Investments zarządza aktywami o łącznej wartości 42,9 mld USD - licząc wartość we wszystkich produktach.

Niektóre produkty Grayscale są przedmiotem publicznego obrotu na rynkach OTC, w tym OTCQX. Obejmują one Bitcoin Trust (GBTC), Bitcoin Cash Trust, Ethereum Trust, Ethereum Classic Trust, Litecoin Trust i Digital Large Cap Fund.

Dyrektor generalny Grayscale, Michael Sonnenshein, skomentował: „Waluty cyfrowe osiągnęły punkt zwrotny. Popyt inwestorów nigdy nie był wyższy i każdego dnia widzimy nowych uczestników tego, co z pewnością stało się prawdziwą klasą aktywów ”.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Bitcoin-online

Strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym i nie ponosi odpowiedzialności za inwestycje.

https://bitcoin-online.pl

Skomentuj

Komentując pamiętaj że nie wolno przeklinać i obrażać innych. Trzymamy się tematu. Strona bitcoin-online.pl nie odpowiada za przekonania oraz komentarze użytkowników.

 

Bitbay

 

Reklama