Bitpay umożliwia płacenie podatków w bitcoin, USA

maj 15, 2018 918 0

Popularny procesor płatności kryptograficznych, Bitpay, ogłosił formalną umowę z Kolegium Podatkowym Hrabstwa Seminole, Joelem M. Greenbergiem. Mieszkańcy hrabstwa począwszy od tego lata mogą płacić w Bitcoin i BCash podatki i inne urzędowe opłaty jak np. prawa jazdy, dowody osobiste, a nawet podatki od nieruchomości.

Joel M. Greenberg, poborca ​​podatkowy w Seminole, wyjaśnił:

Żyjemy w świecie, w którym technologia zapewniła dostęp do usług na żądanie, z dostawą w tym samym dniu i oczekiwaniem na wysoce wydajną obsługę klienta. Powinniśmy oczekiwać tego samego od naszego rządu. Celem mojej kadencji jest sprawienie, aby doświadczenie naszych klientów było szybsze, mądrzejsze i bardziej wydajne oraz aby przenieść usługi rządowe z XVIII wieku do XXI wieku, a jednym ze sposobów jest dodanie kryptowaluty do naszych opcji płatności.

Jeremie Beaudry z Bitpay, wyjaśnia:

Bitpay został uruchomiony, ponieważ rozpoznaliśmy potencjał blockchain do zrewolucjonizowania branży finansowej, dokonywania płatności szybciej, bezpieczniej i taniej w skali globalnej. W biurze poboru podatków w Seminole zaangażowaliśmy naszą pierwszą agencję rządową, aby zaakceptować bitcoin i Bcash, ułatwiając realizację zobowiązań.

Powiatowy poborca ​​podatkowy otrzymuje pieniądze rozliczone do następnego dnia roboczego, płatne bezpośrednio na rachunek w fiat. Władze lokalne oszczędzają cenową niestabilność cen i zwykłe ryzyko związane z kryptografią. Jak podkreśla komunikat prasowy firmy Bitpay, poprzez transakcję typu "push" użytkownik wysyła dokładną kwotę w bitcoin potrzebną do opłacenia rachunku. Eliminuje to tradycyjne oszustwa związane z kartami kredytowymi i kradzieżą tożsamości związane z kartami kredytowymi. "Opłaty są również lepsze niż konkurencyjne, ponieważ 1% za zatwierdzenie jest znacznie poniżej stawki rynkowej. A dla tych, którzy chcą płacić podatki, procesor może być dostępny za pośrednictwem tradycyjnych komputerów lub smartfonów.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Bitcoin-online

Strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym i nie ponosi odpowiedzialności za inwestycje.

https://bitcoin-online.pl

Skomentuj

Komentując pamiętaj że nie wolno przeklinać i obrażać innych. Trzymamy się tematu. Strona bitcoin-online.pl nie odpowiada za przekonania oraz komentarze użytkowników.

Bitbay

Reklama