John McAfee namawia do podjęcia działań na wojnie z kryptowalutami

maj 29, 2018 822 0

W najnowszym odcinku "John McAfee Says" działacz ds. Technologii i bezpieczeństwa Internetu ogłosił, że obecnie trwają wojny przeciwko kryptowalutom.

To stwierdzenie mozna było usłyszeć w wideo opublikowanym na jego Twitterze 27 maja. Według McAfee, potężne siły próbują wykoleić postęp rewolucji kryptowalutowej. McAfee rozpoczął od jednoznacznego stwierdzenia rzeczywistości toczącej się walki:

Niezależnie od tego, czy traktujesz to jako wojnę przeciwko krypto, czy nie, jest to w rzeczywistości wojna.

 

 Wymienił on rząd, banki, firmy obsługujące karty kredytowe i SEC jako część "wrogich bojowników". Instytucje te połączyły siły, by stłumić nieustanny marsz postępu reprezentowany przez renesans krypto.

Ostrzeżenia firmy McAfee mogą przynieść korzyści, ponieważ wiele banków i firm obsługujących karty kredytowe zaczęło ostatnio wycofywać obsługę płatności krypto-walutowych. Podczas gdy rządy i organy regulacyjne, takie jak SEC, również próbują "uciekać od kryptografii jako papierów wartościowych ".

Następnie wezwał wszystkich miłośników kryptowalut do podjęcia działań, mówiąc:

Co możemy zrobić? Podejmij działanie. Napisz swojego kongresmena; brzmi to głupio ale, kiedy wciąż są u władzy, sprawiają, że działają. Wejdź do swojego banku i zażądaj, aby zezwalały na transakcje kryptograficzne. Jeśli powiedzą "nie", poproś ich o polecenie banku, który to zrobi. Żądaj od firm obsługujących karty kredytowe zezwolenia na płatności kryptograficzne.

Według McAfee zmiana nastąpi tylko wtedy, gdy entuzjaści kryptografii staną się proaktywni i weźmie sprawy w swoje ręce. Wezwał ich do napisania do SEC, stanowczo wzywając Komisję, aby nie klasyfikowała kryptowalut jako papierów wartościowych.

"Nie jesteśmy bezpieczeństwem, jesteśmy monetami, jesteśmy walutą. Boją się nas - powiedział.

Zespół McAfee opublikował niedawno Deklarację Niepodległości Walut. Dokument zawierający 849 słów jest obietnicą solidarności z podstawowym etosem ruchu krypto-walutowego.

Tekst wykazuje pewne podobieństwa do amerykańskiej deklaracji niepodległości z 1776 roku. Oba dokumenty zaczynają się od słynnego słowa "kiedy w trakcie wydarzeń ludzkich".

 

 Jednym z powtarzających się tematów w dokumencie jest "Wartość" oraz to, w jaki sposób obecny pieniężny system finansowy "zasadniczo manipulował" utrzymaniem integralności wartości. W rezultacie deklaracja stwierdza, że ​​krypto-waluta jest jedynym sposobem przywrócenia koncepcji wartości do tego, jaka powinna być.

Fragment:

Ludzie rozwinęli, zademonstrowali i rozmnożyli technologię zdolną wykazać wartość poprzez wydatek energii elektrycznej poprzez nieodwołalny dowód matematyki. Takiej koncepcji nigdy nie dokonano przed uruchomieniem łańcucha blokowego Bitcoin.

Zespół McAfee pod kierownictwem samego Johna McAfee prosi o czytanie i podpisanie dokumentu. Deklaracja jest dostępna w 14 językach, w tym w języku angielskim, hiszpańskim, francuskim i holenderskim, niestety brak polskiego.

W przypadku naszego kraju sprawa wydaje się dość oczywista, mamy wojnę. Jednak samo hejtowanie na rząd w internecie nic nie zmieni, musimy wziąć sprawy w swoje ręce.

 

źródło ccn. com

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Bitcoin-online

Strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym i nie ponosi odpowiedzialności za inwestycje.

https://bitcoin-online.pl

Skomentuj

Komentując pamiętaj że nie wolno przeklinać i obrażać innych. Trzymamy się tematu. Strona bitcoin-online.pl nie odpowiada za przekonania oraz komentarze użytkowników.

Bitbay

Reklama