Localbitcoincash.org Plany dodawania Zero-Fee, Transakcje "Shapeshifting" oparte na BCH

styczeń 02, 2018 1734 0

W październiku uruchomiona została platforma handlu typu peer-to-peer o nazwie Localbitcoincash. Od tego czasu na stronie pojawiły się pewne aktualizacje, coraz więcej użytkowników wymienia się, korzystając z platformy, a deweloper giełdy planuje wkrótce dodać do portalu usługę "shapeshifting".

Nowa platforma transakcyjna typu peer-to-peer, dedykowana do handlu gotówkowego bitcoinami (BCH) o nazwie Localbitcoincash.org (LBCH), staje się coraz popularniejsza wśród miłośników krypto-entuzjastów na całym świecie. Osoby ze Stanów Zjednoczonych, Wenezueli, Singapuru, Australii, Norwegii, Filipin i innych krajów sprzedają bitcoin cash, której obroty wahają się od 0,01 do 20 BCH.

Platforma LBCH ma wiele różnic niż jej odpowiednik Localbitcoins. Na przykład LBCH ma serwis funkcji, w którym użytkownicy mogą wysyłać wiadomości e-mail do znajomego lub członka rodziny. Transakcje można przeprowadzać za pomocą escrow, korzystając z takich metod, jak przelew bankowy lub użytkownicy mogą się spotykać lokalnie. Opcja "meetup" wydaje się teraz najbardziej aktywnymi transakcjami na platformie. Platforma transakcyjna BCH peer-to-peer ma również numer telefonu działu obsługi klienta. 

Eric, twórca serwisu, ma więcej planów na stronę, ponieważ deweloper ostatnio wyszczególnił, że do LBCH trafia aplikacja "bez opłat shapeshifting / changelly". Pieniądzem bazowym będzie bitcoin cash, plan, w którym zdaniem dewelopera "obniży barierę dla ludzi do wymiany dowolnych altcoinów na bch lub na walutę fiat.

"Mam nadzieję, że w ciągu kilku najbliższych dni będziemy mogli wprowadzać nowe funkcje. Zaczniemy od BTC / ETH / LTC / DASH i dodamy kolejne monety w nadchodzących tygodniach" - wyjaśnia deweloper LBCH.

Odwiedzający LBCH mogą zobaczyć, jak implementacje BTC / ETH / LTC / DASH zostaną dodane do platformy podczas przeglądania strony internetowej. Eric informuje również, że użytkownicy mogą spodziewać się ulepszeń w UI / UX witryny w przyszłości. Równocześnie deweloper ujawnił niedawno, że opłaty za wypłatę zostaną wkrótce dodane, aby pomóc w sfinansowaniu projektu.

"Aby pomóc nam w naszych wydatkach, wkrótce będą dostępne opłaty za wypłatę." Będziesz na bieżąco informowany o wszystkim "- podkreśla deweloper.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Bitcoin-online

Strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym i nie ponosi odpowiedzialności za inwestycje.

https://bitcoin-online.pl

Skomentuj

Komentując pamiętaj że nie wolno przeklinać i obrażać innych. Trzymamy się tematu. Strona bitcoin-online.pl nie odpowiada za przekonania oraz komentarze użytkowników.

 

Bitbay

 

Reklama