Większe wsparcie Bitcoin cash w bitomatach

grudzień 11, 2017 2856 0

Bitcoin Cash zyskuje coraz większe poparcie w ekosystemie bankomatów po tym, jak kilka firm ujawniło, że zasoby cyfrowe zostaną zintegrowane z oprogramowaniem ich komputera. W zeszłym tygodniu społeczność bitcoin cash (BCH) uzyskała więcej poparcia od producenta bankomatów Lamassu, ponieważ firma ogłosiła, że ​​wsparcie BCH zostało wdrożone na ich komputerach.

W tym tygodniu znany producent bitcoinowych bankomatów, Lamassu, ogłosił na Twitterze, że funkcjonalność Bitcoin cash jest już dostępna. Lamassu zostało założone przez dwóch braci, Zacha i Josha Harveya w 2013 roku. Zgodnie z mapą geolokalizacyjną firmy, na całym świecie znajduje się około 268 maszyn Lamassu. Założyciele uważali, że kryptowaluta nie jest łatwa do uzyskania, więc zbudowali prototyp, aby ludzie mogli zdobyć Bitcoin za pośrednictwem zautomatyzowanej maszyny. Teraz zwolennicy Bitcoin cash mogą uzyskać BCH za pośrednictwem najnowszej aktualizacji firmy.

1300 maszyn na całym świecie wkrótce będzie miało funkcjonalność Bitcoin cash.
Zasób cyfrowy już uzyskał wsparcie ATM od firmy Bitcoinplug. 6 listopada firma ujawniła,że BCH został zintegrowany ze wszystkimi 21 oddziałami firmy Bitcoin w Los Angeles. Oprócz maszyn LA jeden z największych producentów bankomatów na świecie, General Bytes, jest w trakcie wdrażania wsparcia BCH. Firma z siedzibą w Pradze, wyjaśnia na Twitterze stwierdzając:

Pracujemy nad dodaniem oficjalnego wsparcia dla wszystkich bankomatów, ale chcemy je dokładnie przetestować przed wydaniem.

Dzięki obsłudze Bitcoinplug i General Bytes, dodawanie maszyn Lamassu zapewnia większą dostępność BCH dla tych, którzy lubią kupować kryptowalutę z bankomatu. W przypadku wszystkich trzech firm realizujących bitcoin cash oznacza to, że ponad 1300 urządzeń na całym świecie będzie mogło dokonać aktualizacji w celu obsługi transakcji BCH.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Ostatnio zmieniany poniedziałek, 11 grudzień 2017 10:49
Bitcoin-online

Strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym i nie ponosi odpowiedzialności za inwestycje.

https://bitcoin-online.pl

Skomentuj

Komentując pamiętaj że nie wolno przeklinać i obrażać innych. Trzymamy się tematu. Strona bitcoin-online.pl nie odpowiada za przekonania oraz komentarze użytkowników.

 

Bitbay

 

Reklama