Bitcoin Cash 70% w górę, Coinbase i Gdax

grudzień 20, 2017 2403 0

Handlowcy kryptowalut mogą teraz handlować Bitcoin Cash (BCH) na dwóch dużych giełdach, Coinbase i Gdax. Wiadomości te wywindowały cenę BCH do ponad 3700 USD. W tym momencie około 3174 $. Na giełdzie Bitbay przez moment był w okolicach 5000 $.

Wzrost BCH spowodowany był głównie przez dodanie go do giełd Coinbase oraz Gdax.

Jak poinformował blog Coinbase:

Z radością ogłaszamy, że klienci będą mogli kupować, sprzedawać, wysyłać i odbierać Bitcoin Cash na Coinbase

Jego cena w ciągu ostatnich 24 godzin wzrosła o ponad 70 procent. Bitcoin cach był wynikiem tegorocznego hard forka.

Coinbase to jedna z największych giełd kryptowalut na świecie, z ponad 13 milionami użytkowników. W tym roku udało się zebrać aż 100 000 nowych kont w ciągu jednego dnia. Giełda w San Francisco działa od 2011 roku.

Firma twierdzi, że działa "zgodnie z zasadą, że nasi klienci powinni w jak największym stopniu korzystać z firków lub innych zdarzeń sieciowych. 

Giełda przypomniała klientom, w jaki sposób ci, "którzy utrzymywali równowartość bitcoinową na Coinbase w momencie rozwidlenia, będą teraz widzieć równowagę Bitcoin Cash dostępną na swoim koncie Coinbase. Twoje saldo Bitcoin cash będzie odzwierciedlało Twoje saldo bitcoin w momencie, gdy odbył się Bitcoin Cash Fork "- wyjaśniła firma.

Jednocześnie Adam White z Globalnej Cyfrowej Giełdy Aktywów (Gdax), platformy kryptowalutowej dla profesjonalistów, opublikował : "Z przyjemnością ogłaszamy, że Bitcoin Cash (BCH) jest teraz notowana i dostępna do handlu na Gdax."

Firma Gdax "podjęła decyzję o wystawieniu BCH, biorąc pod uwagę takie czynniki, jak zainteresowanie klientów, wsparcie dla programistów, bezpieczeństwo sieci, kapitalizacja rynkowa, wolumen obrotu i nasze rozwiązania Digital Asset Framework."

Znów ostrzegając przed płynnością, Gdax umieścił księgi zamówień jako BCH-BTC, BCH-USD i BCH-EUR. Od 19 grudnia, strona monitorująca Gdax ostrzegała "Książki zamówień BCH są obecnie w trybie post-only. Nowe zamówienia ekspresowe zostaną zaakceptowane, ale nie będą się pojawiać żadne dopasowania. Regularne transakcje będą dostępne wkrótce. "

Późnym wieczorem Coinbase i Gdax nagle zawiesili obrót BCH. Cena BCH wzrosła powyżej 8 000 USD, a następnie szybko spadła do nieco ponad 3 000 USD.

Rodzina produktów Coinbase, w tym Gdax, ma zasięg 25 krajów, a jej portfel jest dostępny w prawie 200 krajach na całym świecie.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Bitcoin-online

Strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym i nie ponosi odpowiedzialności za inwestycje.

https://bitcoin-online.pl

Skomentuj

Komentując pamiętaj że nie wolno przeklinać i obrażać innych. Trzymamy się tematu. Strona bitcoin-online.pl nie odpowiada za przekonania oraz komentarze użytkowników.

 

Bitbay

 

Reklama