Cena bitcoin skoczyła chwilowo na 6900$

sierpień 22, 2018 3323 0

Cena bitcoina miała duży skok w środę rano, osiągając 300 dolarów w ciągu niecałej minuty, by przełamać to, co przez dwa dni dominowało w handlu z flagowymi kryptowalutami.

Omawiany incydent miał miejsce dokładnie o godzinie 3 czasu polskiego, kiedy BTC skoczyło z 6 466 $ do 6 745 $ podczas jednej jednominutowej świecy na Bitfinex, a cena Bitcoin nadal rosła, zwiększając się powyżej poziomu 6 800 USD i osiągając 6,899 USD około 4 rano przed rozliczeniem z powrotem do wartości rynkowej wynoszącej 6,690 $ w chwili obecnej około godziny 9.

Wczesne wskazania sugerują, że akcja cenowa, która pojawiła się w okresie relatywnie niskiego obrotu na rynkach kryptowalut, może nie być dość organiczna. Stało się tak być może dlatego, że BitMEX, platforma do handlu kryptowalutami, która codziennie obsługuje kontrakty warte miliardy dolarów, przeszła akurat wtedy w tryb offline z powodu planowej konserwacji.

W tej chwili BitMEX działa już normalnie. W związku z tym dopiero okaże się, czy rynek utrzyma te zyski w ciągu dnia. Czy ten skok oznacza przebudzenie na rynku i próbę powrotów do wartości ze stycznia, czy to zwykły pump & dump, piszcie w komentarzach.

Wykres bitcoina na żywo zobaczysz w naszym dziale wykresów tutaj.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Bitcoin-online

Strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym i nie ponosi odpowiedzialności za inwestycje.

https://bitcoin-online.pl

Skomentuj

Komentując pamiętaj że nie wolno przeklinać i obrażać innych. Trzymamy się tematu. Strona bitcoin-online.pl nie odpowiada za przekonania oraz komentarze użytkowników.

Bitbay

Reklama