ShapeShift przejmuje Bitfract

sierpień 09, 2018 1630 0

Szwajcarska platforma transakcyjna ShapeShift AG ogłosiła nabycie Bitfract, firmy programistycznej, która pozwala użytkownikom zamieniać bitcoiny w dziesiątki cyfrowych zasobów w ramach jednej transakcji.

Według spółki The Bitfract narzędzie jest gotowe, upraszczają proces, umożliwiając inwestorom zrównoważenia swoich portfeli kryptowalut w szybkich i łatwych krokach.

Erik Voorhees, założyciel i dyrektor generalny ShapeShift, powiedział, że był pod wrażeniem zespołu Bitfract i jego wykonania w tworzeniu narzędzia, które ShapeShift planował sam zbudować.

"Zespół Bitfract zrobił użytek z otwartego interfejsu API ShapeShift, aby stworzyć produkt, który sami planowaliśmy zbudować" - zauważył Voorhees. "

To pokazało świetne dopasowanie strategii i myślenia, a ich wykonanie było tak wyjątkowe, że chcieliśmy wprowadzić na rynek swój utalentowany zespół i technologię".

Dzięki narzędziu Bitfract użytkownicy będą mogli uzyskać ekspozycję na zdywersyfikowany portfel cyfrowych zasobów bez wykonywania wielu transakcji - oszczędzając czas i opłaty.

Willy Ogorzaly, współzałożyciel i dyrektor generalny Bitfract, powiedział:

"Wierzymy w zdecentralizowaną przyszłość, w której ludzie swobodnie kontrolują swoje cyfrowe bogactwo, a nasz zespół ma zaszczyt współpracować z Erikiem i wszystkimi członkami ShapeShift, aby to urzeczywistnić."

Narzędzie wykorzystuje prosty proces. Pomaga konwertować bitcoiny w dowolne kryptowaluty lub tokeny, wysyłając BTC na adres firmy, który następnie łączy się z otwartym API ShapeShift, aby przekształcić go w wiele kryptowalut w jednej transakcji.

Dzięki przejęciu ShapeShift będzie mógł rozszerzyć zasięg i użyć narzędzia jako warstwy bazowej do rozszerzenia swoich produktów i ofert. Firma uważa, że ​​platforma Bitfract ma wiele pozytywów, zwłaszcza "transakcje z wieloma wyjściami", które wkrótce zostaną włączone do platformy ShapeShift.

ShapeShift AG ma zamiłowanie do nabywania startupów cyfrowych, które rozwiązują problemy w branży, szczególnie te, które używają otwartego API. W ubiegłym roku firma przejęła twórcę portfela sprzętu KeepKey, narzędzia, które pozwala użytkownikom wymieniać zasoby cyfrowe bez ujawniania ich prywatnych kluczy online.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Bitcoin-online

Strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym i nie ponosi odpowiedzialności za inwestycje.

https://bitcoin-online.pl

Skomentuj

Komentując pamiętaj że nie wolno przeklinać i obrażać innych. Trzymamy się tematu. Strona bitcoin-online.pl nie odpowiada za przekonania oraz komentarze użytkowników.

 

Bitbay

 

Reklama