Skok wartości MarsCoina o 1000%

luty 17, 2021 491 0

Po wczorajszych tweetach Muska na temat MarsCoina wartość istniejącej już kryptowaluty o takiej nazwie podskoczyła o 1000%

 

Nagły skok wartości MarsCoin. Chart via CoinMarketCap.

 

Tweet Elona Muska

 

Changpeng Zhao, szef giełdy kryptowalut Binance, zasugerował, że gdyby Musk miał uruchomić kryptowalutę, należałoby ją nazwać MarsCoin.

Okazuje się jednak, że istnieje już MarsCoin - $MARS opracowany w 2014 roku. Po latach handlu poniżej 0,20 USD cena rośnie: wczoraj osiągnęła rekordowy poziom 2,50 USD, po czym ustabilizowała się z powrotem do 1,02 USD.

Cel Muska oraz zespołu stojącego za MarsCoin jest wspólny: sfinansowanie pierwszej ludzkiej osady na Marsie. W krótkim wyjaśnieniu sugerują, że początkowo Marscoin będzie wydobywany na Ziemi, a następnie, gdy technologia zostanie opracowana, „kopia blockchain zostanie przeniesiona na Marsa”.

Jeśli dzisiejszy skok wartości MarsCoin wygląda znajomo - nie bez powodu! Musk robi to przez cały czas - skoki cen Bitcoin i Dogecoin są najprawdopodobniej bezpośrednio powiązane z tweetami i memami Muska.

Niezależnie od tego, czy istnieje przyszłość dla systemów płatności na Marsie opartych na blockchain, bagholderzy MarsCoina już teraz spodziewają się znaczących zysków na Ziemi.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Ostatnio zmieniany środa, 17 luty 2021 12:13
Bitcoin-online

Strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym i nie ponosi odpowiedzialności za inwestycje.

https://bitcoin-online.pl

Skomentuj

Komentując pamiętaj że nie wolno przeklinać i obrażać innych. Trzymamy się tematu. Strona bitcoin-online.pl nie odpowiada za przekonania oraz komentarze użytkowników.

 

Bitbay

 

Reklama