Nadchodzące projekty ICO na Lisk, dotacje na projekty

luty 16, 2018 5271 0

Długoterminowi inwestorzy wiedzą, że Lisk jest jedną z najbardziej obiecujących platform, dzięki którym aplikacje blockchain są łatwiejsze w opracowywaniu, utrzymywaniu i bardziej elastyczne. Ogłoszony w listopadzie, rebrand Lisk (nazwany wtedy relaunch) zostały przesunięta na luty 2018 roku co spotkało się z rozczarowaniem, ale jesteśmy prawie na miejscu.

W ciągu kilku krwawych tygodni na rynkach kryptograficznych Lisk po cichu włączył się do pierwszej piętnastki. Dyskusja na temat tego, gdzie dokładnie znajduje się proces rozwoju, Core 1.0.0 i pakiet programistyczny Lisk ( SDK ) czuć w zasięgu ręki.

Dla tych, którzy nie wiedzą, SDK jest to framework napisany w JavaScript, który pozwala ludziom wdrożyć sieci blockchain obok głównej sieci Lisk i Lisk Core 1.0.0 jest jednym z kluczowych komponentów SDK. Lisk Core umożliwi takie rzeczy, jak forging delegatów, synchronizację blockchain, i będzie zawierał kompletne API dla programistów. Będą one uruchamiane jako oddzielne jednostki, ale obie są kluczem do rozwoju i wzrostu Lisk.

Dotacje na sidechainy lisk

Warto dodać że sam Max Kordek jeden z głównych założycieli projektu Lisk stworzył Pioneer’s Vault, coś w rodzaju funduszu na obiecujące projekty sidechain Lisk. Max osobiście przekazał 1.700.000 LSK na ten cel co przy obecnej cenie Lisk daje około 175 milionów zł lub 52 miliony dolarów.

Ponieważ platforma Lisk kontynuuje postępy w tym roku, zbliżamy się do punktu, w którym przedsiębiorcy będą chcieli wykorzystać przyszły pakiet SDK Lisk, aby stworzyć przełomowe łańcuchy boczne. Muszą planować z wyprzedzeniem - i prawdopodobnie będą wymagać finansowania. 

Wyobrażam sobie przyszłość, w której platforma Lisk ma setki działających na niej sidechain, platforma, która umożliwi przeprowadzenie tysięcy ICO. Widzę połączony i samowystarczalny ekosystem, w którym każdy łańcuch boczny przyczynia się i znacznie zwiększa korzyści płynące z platformy Lisk.

Aby ta rzeczywistość stała się rzeczywistością, będziemy potrzebować wysokiej jakości łańcuchów pomocniczych, które od samego początku będą rozwijane na platformie Lisk. Najwyższą jakość osiągniemy dzięki przyciąganiu najlepszych talentów z całego świata. Chcę wspierać ich kreatywne i innowacyjne pomysły. Lisk będzie pojazdem, który pomoże wprowadzić te pomysły w życie. Wystarczające fundusze są integralną częścią - i dlatego stworzyłem Vault Pioneera.

Ile inwestycji może otrzymać projekt?

Wartość inwestycji ustalana ma być indywidualnie dla każdego przypadku. Jest również zależny od ceny LSK / EUR w tym czasie. Inwestycje mogą być wyceniane w dowolnym miejscu od 5 000 EUR do 500 000 EUR. Inwestycje nie są ograniczone jednorazowo. Na przykład projekt, który otrzymuje inwestycję przed ICO, może potencjalnie otrzymać dodatkowe inwestycje podczas ICO. Po zakończeniu ICO nie będzie jednak żadnych inwestycji. 

Aby się zgłosić o dofinansowanie swojego projektu należy złożyć wniosek. Wyślij e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z informacją o Twoim projekcie.

 

Jest też wiele innych pozytywnych wiadomości . Zespół Lisk szybko się rozwija, a ostatnio przeprowadzili się do nowego biura. W ubiegłym miesiącu Lisk dołączył również w dwóch dużych giełd: bitFlyer i Huobi. A zespół regularnie wydaje nowe wersje swojego portfela i eksploratora.

Z kolejnymi wersjami trzeba będzie poczekać do 20 lutego. W związku z tym przyjrzyjmy się niektórym z ICO, które są obecnie planowane na Lisku.

Nadchodzące ICO i projekty na Lisku

Sapiens

Sapiens buduje platformę opartą na blockchain, która pozwoli użytkownikom zarządzać certyfikatami, zapisami i danymi dotyczącymi reputacji (krótko mówiąc, każdym aspektem kariery akademickiej lub zawodowej) w innowacyjny sposób. Platforma planuje zintegrować się z rzeczywistym ekosystemem akademickim i stać się profesjonalnym standardem przyszłości.

Sapiens jest wciąż na wczesnym etapie rozwoju, ale planuje ICO na platformie Lisk. Założyciel Sapiens, Mateo Ferrari, powiedział:

Zacząłem przeglądać Lisk (i bazę kodu Crypti) z zamiarem ustalenia, czy ta konkretna technologia mogłaby pasować do celu mojej misji dla tego projektu. Wierzę, że technologia sidechain jest idealnym rozwiązaniem do rozwiązania problemu skalowalności. Lisk próbuje dostarczyć SDK, aby umożliwić ten ambitny projekt.

Dla każdego, kto interesuje się projektem Sapiens, wydanie Lisk SDK zyskuje na znaczeniu.

Moosecoin

Moosty to wielopłaszczyznowa, zdecentralizowana organizacja dla muzyków, która zajmuje się prawem własności, dystrybucją muzyki i opłatami licencyjnymi. Obecnie są w trakcie oferowania "Moosecoins" podczas publicznej sprzedaży. Pod hasłem "daj muzykom szansę", Moosty przewiduje nowy ekosystem oparty na blockchainach, który stwarza warunki dla przejrzystości, łatwości użycia / płatności i uczciwej dystrybucji. Będzie to wyglądać mniej więcej tak:

Aby uzyskać pełne informacje o tym, jak platforma będzie działać, możesz przeczytać dokumentację Moosty.

Kryptowaluta Moosty planuje wdrożyć na platformie Lisk poprzez sidechain. Ich oficjalne oświadczenie:

Będziemy używać Lisk, opartej na Javascript platformy blockchain, która w dużej mierze ułatwia podstawową funkcjonalność blockchain, którą zapewniamy. Będziemy bacznie przyglądać się rozwojowi Lisk, a jednocześnie rozwijać własną gałąź, aby stworzyć standard branżowy.
The Moosecoin ICO trwa od końca 2017 roku, a 4155 337 572 tokeny zostały już sprzedane. Zgodnie z planem działania firmy, wersja beta platformy zostanie uruchomiona w drugim kwartale 2018 roku.

Moracle

Moracle buduje zdecentralizowaną i programowalną bazę danych oracle, zakładając, że aplikacje blockchain potrzebują mądrzejszych baz danych. Mówiąc prościej, oracle jest "zewnętrznym bytem, ​​który pozwala blockchainowi na dostęp do sieci web lub innych interfejsów API i komunikować się z innymi blockchainami." Moracle opracowuje niedrogą, zdecentralizowaną i szybką usługę oracle dla ekosystemu Lisk.

Moracle zostanie zbudowany z nadchodzącym pakietem Lisk SDK, ale wdroży także obsługę zarówno ILP, jak i IBC firmy Cosmos, pozwalając na zróżnicowany ekosystem dApps do interakcji z otwartym Internetem.

Moracle ma sporo w planach. Oto ich plan działania na 2018:

To jest projekt stworzony "dla i przez społeczność Lisk". W tym duchu poczyniono duży wysiłek, aby zapewnić sprawiedliwy podział tokenów MRCL.

Jeśli chcesz je zdobyć, najpierw musisz być posiadaczem Lisk. Następnie musisz głosować na delegata Lisk, StellarDynamic. Gdy sidechain przejdzie do trybu online, pozostałe tokeny przydzielone (za pomocą zrzutu) dla głosujących zostaną rozdzielone w oparciu o wagę głosów.

CoinAngels

Innym godnym uwagi projektem jest CoinAngels , dla których doradcami są współzałożyciele Liska Max Kordek i Oliver Beddows. CoinAngels przedstawia się jako "akcelerator startupowy Blockchain i NON-Blockchain, który wykorzystuje moc żetonów" Angels "oraz głos wszystkich posiadaczy" Angels ", aby pomóc firmom cyfrowym na ich wczesnym etapie."

Aby być na bieżąco z CoinAngels, możesz śledzić ich na Twitterze lub sprawdzić ich zwiastun Vimeo.

Końcowe przemyślenia

Chociaż wyróżniliśmy tylko cztery projekty, które planują wykorzystać platformę Lisk, niewątpliwie czeka nas jeszcze więcej.

Kilka miesięcy temu Lisk odbył wycieczkę do Azji , podczas której zorganizowano wiele publikacji i odbyło się kilka cennych rozmów, promujących rozwój społeczności Lisk. Wszystko to dobrze wróży na przyszłość ICO na platformie Lisk.

Jest także wielu delegatów Lisk, którzy, jak głosi plotka, idą naprzód z ICO i innymi projektami, gdy wdrożenie SDK będzie zakończone i Core 1.0.0 będzie uruchomiony.

Jeśli zespół Lisk zdoła wykonać to co zaplanował na rok 2018, może to doprowadzić do prawdziwych momentów przełomowych i wyznaczyć czas, w którym reszta świata kryptograficznego zatrzyma się i naprawdę to zauważy.

Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Ostatnio zmieniany piątek, 16 luty 2018 10:00
Bitcoin-online

Strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym i nie ponosi odpowiedzialności za inwestycje.

https://bitcoin-online.pl

Skomentuj

Komentując pamiętaj że nie wolno przeklinać i obrażać innych. Trzymamy się tematu. Strona bitcoin-online.pl nie odpowiada za przekonania oraz komentarze użytkowników.

 

Bitbay

 

Reklama