Wydrukuj tę stronę

Siacoin dostępny na Binance

czerwiec 14, 2018 2728 0

Jedna z największych giełd kryptowalut Binance poinformowała o dodaniu Siacoin (SC) do swojego katalogu obsługiwanych altcoinów. Platforma ogłosiła umieszczenie tokena za pośrednictwem postu na swojej stronie internetowej 14 czerwca 2018 r. Ten najnowszy dodatek zwiększa całkowitą liczbę obsługiwanych walut cyfrowych na platformie do 354.

Zgodnie z zapowiedziami, Binance otworzy handel na trzy pary handlowe SC / BNB, SC / BTC i SC / ETH. Platforma ujawniła również, że handel rozpocznie się o godzinie 11:00 (UTC). 

 

Wprowadzenie Siacoin na Binance jest znaczącym osiągnięciem projektu. Dziewięć miesięcy wcześniej Cryptopia ogłosiła wycofanie się z Siacoin  - powołując się na słaby wolumen obrotu - co jest ironiczne, biorąc pod uwagę, że wiele monet w kryptopi nie znajduje się na szczycie listy transakcji.

Cena SC wzrosła o ponad 20 procent w mniej niż osiem godzin. Obecnie SC kosztuje 0,015 USD - o 86 procent mniej niż jego najwyższy rekord w wysokości 0,111 USD w dniu 6 stycznia 2018 roku.

Spojrzenie na wyniki cen SC pokazuje, że moneta spadła w ciągu ostatniego miesiąca aż o 40 procent. Jednak wydaje się, że dodanie do Binance wywołała mini-odrodzenie - choć na jak długo jeszcze nie można się przekonać. W chwili pisania tego tekstu SC odnotował najwyższe 24-godzinne zyski ze wszystkich 100 najlepszych monet.

Siacoin to platforma chmury obliczeniowej typu blockchain. Opisana dokładniej tutaj Siacoin. Wykorzystuje inteligentne protokoły kontraktowe do przechowywania danych na zdecentralizowanych platformach hostingowych na całym świecie. Ludzie mogą wypożyczyć swoje niewykorzystane miejsce na dysku twardym innym w zamian za tokeny SC. Projekt twierdzi, że jest bardziej opłacalny niż scentralizowane systemy przechowywania w chmurze ze względu na niską miesięczną opłatę w wysokości 2 USD za terabajt.

Projekt rozpoczął się w czerwcu 2016 r. Obecnie jest to 23 kryptowaluta w rankingu według kapitalizacji rynkowej.

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Bitcoin-online

Strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym i nie ponosi odpowiedzialności za inwestycje.

https://bitcoin-online.pl

Artykuły powiązane