Lisk Rebrending

wrzesień 04, 2017 4637 0

Za nami mała konferencja w Berlinie oraz dyskusja z twórcami Liska na Reddit, która ma być dziś kontynuowana. Co dowiedzieliśmy się do tej pory? W zasadzie nie wiele więcej niż wiedzielismy. We wrześniu możemy spodziewać się pierwszych kroków rebrandingu, czyli poprawieniu wizerunku kryptowaluty zwrócenie na nią uwagi na świecie, pozwoli to zdobyć wielu nowych inwestorów oraz zainteresować nią programistów javascript. Dokładnych terminów nie poznaliśmy. Są jednak przecieki, że zmiany graficzne mają nastąpić do końca września. Cały rebranding ma trwać do końca roku a wraz z końcem roku spodziewać się można pełnej wersji SDK.
Oficjalne stanowisko zespołu Lisk:
Proces rebrandingu jest rozłożony na kilka miesięcy. Podzieliliśmy cały proces na dwie główne części: Strategiczne pozycjonowanie Liska przy pomocy Rlevance Consulting (zaangażowanych psychologów): ważne jest, aby jasno określić, jaka jest wizja i ambicja firmy Lisk oraz jak to komunikujemy. Ponadto, w jaki sposób odnosi się to do innych w branży. Chociaż Rlevance Consulting nadal będzie zaangażowany, ta część została zakończona w lipcu.
Kreatywne przemodelowanie Liska z pomocą agencji projektowej Taikonauten: Opierając się na strategii marki, Taikonauten odnosi się do wszystkich elementów wizualnych Lisk. Obecny etap projektowania jest zaawansowany. Ocenia się, że projekt zostanie zakończony przed końcem września. Równolegle do projektu, programiści Lisk i Taikonauten będzie działać na kodzie. Pierwsze uruchomienie przebudowy 1.0 planowane jest na IV kwartał 2017 r. Naszym celem jest w pełni zintegrowane portfel i eksplorator, logo i inne elementy markowe (np. Dokumentacja) i "produkty cyfrowe".
Przejście z witryny informacyjnej na platformę aplikacyjną zostanie omówione w drugiej fazie przebudowy, czyli przekształcenia 2.0. Wielu deweloperów, projektantów UX, marketerów i strategów jest zaangażowanych, aby z platformą Lisk przejść do rozwoju aplikacji, zarządzania nimi i zarabiania na zdecentralizowanych aplikacjach i ICO. Począwszy od 1 stycznia 2018 r. Sieć Lisk i pakiet SDK będą rosły i stworzą platformę Lisk.
Z Reddita mozna także wyczytać że trwają prace nad aplikacją mobilną Lisk, jednak nie zostanie ona wydana w najbliższym czasie, myslę jednak że będzie to w tym roku. Lisk jest również otwarty na nowe rynki i giełdy, otwarcie nowych rynków mogłoby mieć spore znaczenie jeśli chodzi o wartość Liska, jutro rano Liska będzie mozna kupić na chińskiej giełdzie Yuanbao, gdzie naprawde ciężko się dostać, pewne jest też wejście na rynek indyjski wraz z nową wersją giełdy Bitbay, która za kilka dni ma zostać uruchomiona. Polecam też przeczytać artykuł: Czym jest a czym nie jest Lisk.

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Ostatnio zmieniany wtorek, 12 wrzesień 2017 13:18
Bitcoin-online

Strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym i nie ponosi odpowiedzialności za inwestycje.

https://bitcoin-online.pl

Skomentuj

Komentując pamiętaj że nie wolno przeklinać i obrażać innych. Trzymamy się tematu. Strona bitcoin-online.pl nie odpowiada za przekonania oraz komentarze użytkowników.

 

Bitbay

 

Reklama