Dlaczego Lisk wystrzeli w kosmos

wrzesień 01, 2017 2872 0

Lisk we wrześniu 2017 ma przejść fazę rebrandingu, oznacza to zmianę loga, strony głównej projektu, portfela, zmianę przy pomocy najlepszych specjalistów od designu i grafiki, zatrudnionych w oddziale w Berlinie.

Zwykle gdy inne kryptowaluty przechodziły rebranding ich wartość gwałtownie rosła o 500% lub nawet o 1000%. Czy tak będzie teraz, jest to całkiem możliwe bo Lisk ma być walutą funkconalną, do której aplikacje może napisać miliony programistów z całego świata (Lisk jest napisany w javascript). Oznacza to że poza tym że Liska można użyć do płacenia, można też będzie na nim zbudować swoją własną aplikację, swój własny blockchain w łańcuchu bocznym głównego łańcucha Lisk.

Obecnie wartość Lisk na Bitbay to około 22zł, przez chwilę było to wczoraj nawet 30zł, pamiętać trzeba że około miesiąc temu wartość Liska wynosiła około 6zł. Nadal jednak uważam że nawet 22zł to nadal promocja, ponieważ zbliża się również inna ważna data w rozwoju Liska a mianowicie wydanie pełnego SDK pod koniec roku. Niektórzy uważają że wartość Lisk może dogonić Ethereum. Faza rebrandingu oznacza również przeznaczenie około 41 milionów dolarów (zebranych podczas ICO) na marketing.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Ostatnio zmieniany wtorek, 12 wrzesień 2017 13:19
Bitcoin-online

Strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym i nie ponosi odpowiedzialności za inwestycje.

https://bitcoin-online.pl

Skomentuj

Komentując pamiętaj że nie wolno przeklinać i obrażać innych. Trzymamy się tematu. Strona bitcoin-online.pl nie odpowiada za przekonania oraz komentarze użytkowników.

Bitbay

Reklama