Ponad 5 milionów ETH zostało wysłanych do umowy depozytowej Ethereum 2.0

maj 31, 2021 539 0

Według tablicy danych The Block, ilość etheru (ETH) w kontrakcie na zakłady Ethereum 2.0 przekroczyła 5 milionów. Obecna kwota zawarta w kontrakcie to 5,2 mln ETH, czyli monety o wartości 13,6 mld USD. Cena jednego ETH wynosi obecnie 2630 USD.

Blockchain Ethereum przechodzi przejście z mechanizmu konsensusu opartego na dowodzie pracy na mechanizm oparty na dowodzie stawki, w ramach głównej aktualizacji Ethereum 2.0. Spowoduje to, że blockchain przestanie być zależny od górników w zakresie przetwarzania transakcji, zamiast tego umożliwi każdemu, kto jest skłonny postawić 32 ETH na ich przetwarzanie - ryzykując utratę monet, jeśli będą działać błędnie.

Zainwestuj w kryptowaluty już dzisiaj na profesjonalnym serwisie BitBay!

Według eksploratora Beaconcha.in, obecnie 152 000 walidatorów (profesja inna niż górnik) przetwarza bloki w sieci opartej na dowodach stawki. Te walidatory mają około 99% skuteczności bloków, przy czym około 1% bloków jest opuszczanych dziennie.

Umowa depozytu to miejsce, w którym użytkownicy Ethereum muszą wysłać swój ether jeśli chcą postawić je w sieci. Kwota ETH w umowie depozytowej stanowi górną granicę kwoty środków, które są używane do obstawiania w sieci.

Ci, którzy obstawiają ETH w sieci mogą otrzymać nagrody w wysokości do 23%. Ale jest haczyk; zarówno depozyty, jak i nagrody można wycofać dopiero po uruchomieniu fazy 1.5 aktualizacji Ethereum 2.0, która jest zaplanowana na 2022 r.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Bitcoin-online

Strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym i nie ponosi odpowiedzialności za inwestycje.

https://bitcoin-online.pl

Skomentuj

Komentując pamiętaj że nie wolno przeklinać i obrażać innych. Trzymamy się tematu. Strona bitcoin-online.pl nie odpowiada za przekonania oraz komentarze użytkowników.

 

Bitbay

 

Reklama