Fundusze kryptowalut mają drugi tydzień strat z rzędu

maj 24, 2021 509 0

Inwestorzy zdają się odwracać w stronę zakupu altcoinów

Zainwestuj w kryptowaluty już dzisiaj na profesjonalnym serwisie BitBay!

Fundusze inwestycyjne z aktywami cyfrowymi odczuwały odpływy przez drugi tydzień z rzędu, a realizacja zysków kompensuje świeże pieniądze podczas wyprzedaży kryptowalut.

Według poniedziałkowego raportu CoinShares, inwestorzy wyciągnęli 97 milionów dolarów netto z funduszy inwestycyjnych związanych z kryptowalutami w tygodniu kończącym się 21 maja, czyli 0,2% wszystkich zarządzanych aktywów.

Wypływy „reprezentują zmianę nastrojów netto w następstwie rosnącej kontroli regulacyjnej i obaw o referencje środowiskowe Bitcoina”, według CoinShares.

„W zeszłym tygodniu odnotowano niższe wypływy dla bitcoinów, które wyniosły 111 mln USD w porównaniu do 115 mln USD w poprzednim tygodniu”.

W zeszłym tygodniu inwestorzy kontynuowali dywersyfikację w produkty inwestycyjne altcoin o łącznej wartości wpływów 27 milionów dolarów, na czele z cardano.

Zamiana na altcoiny mogłaby „reprezentować inwestorów aktywnie wybierających monety z potwierdzeniem stawki w oparciu o względy środowiskowe”.

12 maja Tesla ogłosiła, że ​​wstrzymuje płatności bitcoinami z powodu obaw o środowisko, przyspieszając spadek cen bitcoinów. Do tej pory kryptowaluta spadła o około 34%.

Produkty Ethereum odnotowały w zeszłym tygodniu niewielki odpływ w wysokości 12,6 miliona dolarów po długim okresie rekordowych wpływów.

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Bitcoin-online

Strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym i nie ponosi odpowiedzialności za inwestycje.

https://bitcoin-online.pl

Skomentuj

Komentując pamiętaj że nie wolno przeklinać i obrażać innych. Trzymamy się tematu. Strona bitcoin-online.pl nie odpowiada za przekonania oraz komentarze użytkowników.

 

Bitbay

 

Reklama