Polygon uruchamia fundusz o wartości 100 mln USD, aby wspierać przyjęcie DeFi

kwiecień 28, 2021 432 0

Polygon, projekt skalowania Ethereum, wcześniej znany jako Matic, uruchomił fundusz o wartości 100 milionów dolarów, którego celem jest uczynienie zdecentralizowanych finansów (DeFi) bardziej dostępnymi dla użytkowników końcowych.

Tak zwany fundusz #DeFiforAll skoncentruje się na skutecznym wdrażaniu użytkowników do zdecentralizowanych produktów i platform, zgodnie z ogłoszeniem w środę.

Podczas gdy inne ekosystemy zwiększyły fundusze deweloperów w ostatnich miesiącach, pula 100 milionów dolarów jest jednym z większych zobowiązań w niedawnej pamięci. (Fundusz wykorzysta do 2% całkowitej podaży tokena MATIC o wartości 10 miliardów, czyli 200 milionów, współzałożyciel MATIC, Sandeep Nailwal, wyjaśnił w Telegramie. W czasie prasy MATIC kosztował 0,80 USD, co oznaczało, że fundusz był wart 160 milionów USD w dolarach warunki.)

Zainwestuj w kryptowaluty już dzisiaj na profesjonalnym serwisie BitBay!

Finansowanie w tokenach MATIC będzie pochodzić z funduszu ekosystemu sieci i zostanie wdrożone w ciągu najbliższych dwóch do trzech lat.

„Chcemy obsługiwać najlepsze protokoły DeFi w Ethereum i pomagać im skalować i rozwijać się z Polygon” - powiedział Nailwal w oświadczeniu. Aave i Curve niedawno stworzyły wersje swoich platform transakcyjnych kompatybilne z Polygon.

Wraz z rosnącymi opłatami za paliwo na Ethereum, fundusz #DeFiforAll firmy Polygon ma nadzieję przyciągnąć więcej przypadkowych użytkowników, których dotychczasowe uczestnictwo w DeFi zostało wycenione.

„Polygon dąży do udostępnienia DeFi kolejnym milionom użytkowników” - powiedział Nailwal.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Bitcoin-online

Strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym i nie ponosi odpowiedzialności za inwestycje.

https://bitcoin-online.pl

Skomentuj

Komentując pamiętaj że nie wolno przeklinać i obrażać innych. Trzymamy się tematu. Strona bitcoin-online.pl nie odpowiada za przekonania oraz komentarze użytkowników.

 

Bitbay

 

Reklama