Cena Polygonu rośnie do rekordowego poziomu, korzystając z wzrostu wartości Ethereum

kwiecień 27, 2021 445 0

Cena natywnego tokena firmy Polygon Network, MATIC, wzrosła trzeci dzień z rzędu, osiągając rekordowy poziom powyżej 60 centów.

Dane Messari pokazują, że cena MATIC jest o 13% wyższa w ciągu dnia w pobliżu 0,62 USD, po przekroczeniu poprzedniej ceny szczytowej 0,5415 USD w poniedziałek.

Kryptowaluta zanotowała 35-krotny wzrost w ujęciu rocznym, a cena wielokąta wzrosła w tym tygodniu o 50%.

Wzrost cen spowodował, że kapitalizacja rynkowa MATIC przekroczyła 3,04 miliarda dolarów.

Zainwestuj w kryptowaluty już dzisiaj na profesjonalnym serwisie BitBay!

Przeciążenie sieci i wysokie koszty transakcji w łańcuchu blokowym Ethereum zwiększyły zapotrzebowanie na projekty skalowania warstwy 2, takie jak Polygon, ułatwiające szybsze i tańsze transakcje przy użyciu łańcuchów bocznych działających równolegle z głównym łańcuchem Ethereum.

Analitycy wykresów przewidują silniejszy wzrost w nadchodzących dniach ceny Polygon, ponieważ ostatni ruch powyżej 0,60 USD potwierdził wybicie kanału na wykresie dziennym, otwierając drzwi do kontynuacji szerszej rundy byka z grudniowych minimów w pobliżu 0,0142 USD.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Bitcoin-online

Strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym i nie ponosi odpowiedzialności za inwestycje.

https://bitcoin-online.pl

Skomentuj

Komentując pamiętaj że nie wolno przeklinać i obrażać innych. Trzymamy się tematu. Strona bitcoin-online.pl nie odpowiada za przekonania oraz komentarze użytkowników.

 

Bitbay

 

Reklama