Bitcoin, Ether spadają, podczas gdy niektóre alternatywne kryptowaluty osiągają rekordowe poziomy.

maj 15, 2021 446 0

Ether, druga co do wielkości kryptowaluta pod względem kapitalizacji rynkowej, może zarejestrować swoją pierwszą tygodniową stratę od końca marca, ponieważ jego cena, wraz z ceną bitcoina jest w sobotę na minusie.

W momencie zmiany właściciela ether spadł o 3779,81 USD, co oznacza spadek o 8,48% w ciągu ostatnich 24 godzin. W międzyczasie bitcoin, kryptowaluta nr 1 pod względem kapitalizacji rynkowej, również spadła, spadając o 5,88% w ciągu ostatnich 24 godzin do poziomu poniżej 48 000 USD.

Zainwestuj w kryptowaluty już dzisiaj na profesjonalnym serwisie BitBay!

Zgodnie z danymi z TradingView i Kraken, po zarejestrowaniu sześciotygodniowej passy wygranych, ether kończy tydzień z minusem.

Jeśli chodzi o bitcoin, saldo tej kryptowaluty utrzymywanej na głównych giełdach ponownie rośnie po spadku od ponad roku, zgodnie z danymi Glassnode. Niektórzy analitycy zinterpretowali to jako niedźwiedzi znak dla rynku, ponieważ może pokazać, że więcej BTC jest dostępnych do sprzedaży na giełdach.

Tymczasem zwycięzcy dnia wydają się być tokenami tak zwanych Ethereum Killers i projektów skalowania warstwy 2, ponieważ niektóre z tych tokenów odnotowały w sobotę nowe rekordy wszech czasów.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Ostatnio zmieniany środa, 19 maj 2021 16:14
Bitcoin-online

Strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym i nie ponosi odpowiedzialności za inwestycje.

https://bitcoin-online.pl

Skomentuj

Komentując pamiętaj że nie wolno przeklinać i obrażać innych. Trzymamy się tematu. Strona bitcoin-online.pl nie odpowiada za przekonania oraz komentarze użytkowników.

 

Bitbay

 

Reklama