Coinbase planuje wprowadzić Dogecoin w ciągu następnych 6-8 tygodni

maj 13, 2021 459 0

Coinbase doda opartą na memach kryptowalute dogecoin (DOGE) do swojej listy aktywów zbywalnych, jak powiedział CEO Brian Armstrong w czwartkowej rozmowie z firmą w sprawie wyników za I kwartał.

„Planujemy wprowadzić DOGE w ciągu najbliższych sześciu do ośmiu tygodni” - powiedział Armstrong w odpowiedzi na pytanie analityka. „Dokładniej, będziemy się koncentrować na tym, jak możemy przyspieszyć dodawanie aktywów w przyszłości”.

Zainwestuj w kryptowaluty już dzisiaj na profesjonalnym serwisie BitBay!

Inżynierowie oprogramowania Jackson Palmer i Billy Markus wypuścili dogecoin w 2013 roku jako żart, aby wyszydzić spekulacyjny charakter kryptowalut i zaangażować szerszą publiczność niż fani bitcoin. Moneta z radośnie wyglądającym Shibą Inu, małym japońskim psem myśliwskim, początkowo przyciągnęła niewielkich, ale lojalnych fanów, chociaż jej cena spadła poniżej grosza aż do początku tego roku.

W ciągu ostatnich sześciu tygodni zainteresowanie inwestorów detalicznych oraz przyjazne dla DOGE tweety miliardera Elona Muska spowodowały, że 5 maja cena monety wzrosła do 0,71 USD, chociaż wkrótce potem spadła poniżej 0,40 USD, pośród spadków cen kryptowalut.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Bitcoin-online

Strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym i nie ponosi odpowiedzialności za inwestycje.

https://bitcoin-online.pl

Skomentuj

Komentując pamiętaj że nie wolno przeklinać i obrażać innych. Trzymamy się tematu. Strona bitcoin-online.pl nie odpowiada za przekonania oraz komentarze użytkowników.

 

Bitbay

 

Reklama