Stockton z Fairlead ostrzega przed spadkiem wartości bitcoinów do 42 000 USD

maj 12, 2021 445 0

Bitcoin pozostaje w stanie spokoju, ale nie w mediach społecznościowych. Odkąd we wtorek dyrektor generalny Facebooka, Mark Zuckerberg, udostępnił zdjęcie swojej kozy o imieniu Bitcoin, twitter szaleje ze spekulacjami i prognozuje wzrost dla największej kryptowaluty pod względem wartości rynkowej.

Jednak jeden z analityków badający wzorce na wykresach cenowych twierdzi, że kryptowaluta może ulec głębszemu cofnięciu przed wznowieniem trendu wzrostowego. Prognoza opiera się na ostatnim spadku histogramu MACD poniżej zera na tygodniowym wykresie cen.

Zainwestuj w kryptowaluty już dzisiaj na profesjonalnym serwisie BitBay!

„Cotygodniowy rollover MACD odzwierciedla utratę dynamiki w średnim okresie, co zwiększa ryzyko, że ostatni przedział cenowy spadnie” - powiedziała Katie Stockton, założycielka i partner zarządzający Fairlead Strategies.

MACD, który jest skróconą formą „dywergencji zbieżności średniej ruchomej”, jest wskaźnikiem szeroko stosowanym do pomiaru siły trendu i zmian trendu. Krzyżyk wskaźnika poniżej zera jest uważany za odwrócenie niedźwiedzi, podczas gdy ruch na terytorium dodatnie oznacza wzrostową zmianę trendu.

Po przekroczeniu poniżej zera w połowie kwietnia histogram jest teraz najniższy od kwietnia 2018 roku, co sugeruje najsilniejszy niedźwiedzi sygnał od trzech lat.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Bitcoin-online

Strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym i nie ponosi odpowiedzialności za inwestycje.

https://bitcoin-online.pl

Skomentuj

Komentując pamiętaj że nie wolno przeklinać i obrażać innych. Trzymamy się tematu. Strona bitcoin-online.pl nie odpowiada za przekonania oraz komentarze użytkowników.

 

Bitbay

 

Reklama