Ether może osiągnąć wartość 10 000 USD - sugeruje raport FundStrat

kwiecień 30, 2021 829 0

Ether (ETH), druga co do wielkości kryptowaluta pod względem kapitalizacji rynkowej, może w tym roku odnotować dalsze wzrosty wartości zmierzające do ceny 10 000 USD. Ethereum osiągnęło nowy rekordowy poziom około 2780 USD w czwartek. Obecnie FundStrat, firma zajmująca się badaniami rynku kryptowalut prognozuje nawet trzykrotny wzrost wartości ceny w przyszłości.

ETH wzrósł o około 40% od początku miesiąca, co jest znaczącą poprawą, zwłaszcza w porównaniu ze spadkiem o 5% którego doświadczył Bitcoin. „Utrzymujemy nasze przekonanie z kwietnia 2020 r., że ethereum ma i będzie mieć coraz wyższe BMI (Bitcoin Misery Index, wskaźnik wartości kryptowaluty dla inwestorów), zwłaszcza w porównaniu z Bitcoinami” - napisał FundStrat w notatce badawczej opublikowanej w czwartek.

„Kapitalizacja rynkowa Ethereum wzrosła do ~30% kapitalizacji Bitcoina - i to tylko w ostatnich tygodniach. Podczas ostatniego cyklu rynkowego ethereum przekroczył ten poziom i osiągnął aż 80% wartości bitcoina. Narracja kryptograficzna zmienia się z bitcoinów na ethereum i inne segmenty, takie jak DeFi (zdecentralizowane finanse) i aplikacje internetowe 3.0 ”.

FundStrat sugeruje bardzo świetlaną przyszłość dla ETH, ponieważ nowe aplikacje finansowe są opracowywane w sieci Ethereum, której skala znacznie wzrosła w ciągu ostatniego roku. „Te aplikacje generują duże zyski ze względu na wartość sieci Ethereum, w kontrze do Bitcoina, który operuje na lewarowanych tokenach ~3x kapitalizacji rynkowej.” - napisał FundStrat. FundStrat spodziewa się również, że bitcoin osiągnie w tym roku wartość 100 000 USD, a łączna kapitalizacja rynkowa kryptowalut osiągnie nawet 5 bilionów USD.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Ostatnio zmieniany sobota, 01 maj 2021 01:55
Bitcoin-online

Strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym i nie ponosi odpowiedzialności za inwestycje.

https://bitcoin-online.pl

Skomentuj

Komentując pamiętaj że nie wolno przeklinać i obrażać innych. Trzymamy się tematu. Strona bitcoin-online.pl nie odpowiada za przekonania oraz komentarze użytkowników.

 

Bitbay

 

Reklama