Platforma Binance Crypto Derivatives ma rekordowe zainteresowanie w wysokości 10 miliardów dolarów.

kwiecień 04, 2021 588 0

Platforma Binance Crypto Derivatives ma rekordowe zainteresowanie w wysokości 10 miliardów dolarów.

Platforma dóbr krypto-pochodnych Binance Futures, wciąż zyskuje na popularności, ponieważ coraz większa liczba klientów powoduje rozwój hossy.

Otwarte zainteresowanie platformą instrumentów pochodnych osiągnęło w sobotę rekordowy poziom ponad 10 miliardów dolarów, co oznacza wzrost rok do roku o prawie 3900%, według źródła danych CoinGecko.

Wzrost otwartych pozycji lub wartości kontraktów pochodnych będących przedmiotem obrotu, ale nierozliczonych za pomocą pozycji kompensujących, odzwierciedla zwiększony napływ pieniędzy na rynek.

Niektórzy analitycy uważają Binance za synonim handlowców detalicznych. W swoim biuletynie z 26 lutego firmy zajmujące się analizą blockchain, założyciele Glassnode, Jan Happel i Jann Allemann, przytoczyli zwiększoną liczbę rejestracji na Binance w stosunku do regulowanej przez USA giełdy Coinbase jako dowód zwiększonego udziału w handlu detalicznym.

Binance Futures zostało uruchomione we wrześniu 2019. Od tego czasu platforma rozszerzyła swój pakiet produktów do ponad 180 par - 107 kontraktów futures z depozytem w USDT lub Binance USD (BUSD), 34 kontrakty terminowe z depozytem na monety, 36 tokenów z dźwignią Binance i sześć opcji - powiedział rzecznik giełdy CoinDesk na czacie Telegramu.

Binance to największa giełda kontraktów terminowych na bitcoiny pod względem otwartego zainteresowania w czasie prasy, wnosząca 4,33 miliarda dolarów, czyli 18,44%, z globalnego wyniku 23,48 dolarów, zgodnie z danymi dostarczonymi przez firmy badawcze Skew zajmujące się kryptowalutami.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Bitcoin-online

Strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym i nie ponosi odpowiedzialności za inwestycje.

https://bitcoin-online.pl

Skomentuj

Komentując pamiętaj że nie wolno przeklinać i obrażać innych. Trzymamy się tematu. Strona bitcoin-online.pl nie odpowiada za przekonania oraz komentarze użytkowników.

 

Bitbay

 

Reklama