NFT z New York Times sprzedany za prawie 560 000 USD w ETH

marzec 26, 2021 603 0

NFT powiązany z kolumną tesktu w New York Times został sprzedany za prawie 560 000 USD w ETH.

Niewymienny token powiązany z kolumną tekstu w New York Times został sprzedany za 350 ETH - to wartość prawie 560 000 dolarów po aktualnych cenach.

Kolumna tekstu została wystawiona na sprzedaż przez pisarza NYT Kevina Roose'a. Licytowany token, którego aukcja zakończyła się w czwartek po południu, ostatecznie przeszła na własność użytkownika Fundacji @3fmusic, który nazywa się „Farzin”.

Według Roose, dochody ze sprzedaży zostaną przekazane dla Neediest Cases Fund - funduszowi założonemu przez The Times, który wspiera cele społeczne w Nowym Jorku i w innych miejscach. Kupujący będzie miał również szansę na pojawienie się w kolejnym artykule, chociaż może zachować anonimowość.

Wczoraj TIME Magazine sprzedał trzy okładki swoich numerów za 81 ETH (około 131 000 USD). Quartz sprzedał swój pierwszy artykuł NFT za 1 ETH (około 1800 USD).

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Ostatnio zmieniany piątek, 26 marzec 2021 05:33
Bitcoin-online

Strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym i nie ponosi odpowiedzialności za inwestycje.

https://bitcoin-online.pl

Skomentuj

Komentując pamiętaj że nie wolno przeklinać i obrażać innych. Trzymamy się tematu. Strona bitcoin-online.pl nie odpowiada za przekonania oraz komentarze użytkowników.

 

Bitbay

 

Reklama