Francuski rząd ma w tym tygodniu zlicytować 34 miliony dolarów w BTC

marzec 16, 2021 663 0

W tym tygodniu dom aukcyjny we Francji w imieniu agencji rządowej będzie gospodarzem sprzedaży 611 BTC .

Przy obecnych cenach taka ilość BTC jest warta około 34,2 miliona dolarów. Sprzedaż będzie przeprowadzona w kilkuset małych transzach.

Aukcję zaplanowano na środę 17 marca, rozpocznie się ona o 9 rano czasu środkowoeuropejskiego i obejmie 437 pojedynczych partii o wartości od 0,11 BTC do 2 BTC, jak podaje strona internetowa Kapandji Morhange.

Jak zauważyła na początku tego miesiąca francuska publikacja Cyberguere, zdecydowana większość funduszy pochodzi z włamania do usługi wymiany GateHub w 2019 roku. Środki skradzione w tamtym czasie miały postać cyfrowego zasobu XRP, który później został wymieniony na bitcoin.

Aukcja jest prowadzona w imieniu AGRASC, czyli francuskiej agencji ds. odzyskiwania i zarządzania zajętymi i skonfiskowanymi aktywami. Zgodnie z zawiadomieniem o aukcji wszyscy uczestnicy mieli zarejestrować się przed 13 marca.

Wczoraj, w poniedziałek późnym wieczorem zaczęła się licytacja na około 0,75 BTC prowadzona przez rząd USA, o czym informowaliśmy wcześniej.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Bitcoin-online

Strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym i nie ponosi odpowiedzialności za inwestycje.

https://bitcoin-online.pl

Skomentuj

Komentując pamiętaj że nie wolno przeklinać i obrażać innych. Trzymamy się tematu. Strona bitcoin-online.pl nie odpowiada za przekonania oraz komentarze użytkowników.

 

Bitbay

 

Reklama