WisdomTree kolejną firmą, która przesyła deklarację notowania Bitcoin ETF do SE

marzec 12, 2021 604 0

Nowa propozycja funduszu będącego przedmiotem obrotu giełdowego bitcoin została złożona do amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC).

WisdomTree złożyło S-1 z zamiarem notowania swoich akcji na giełdzie Cboe bZx pod oznaczeniem BTCW.

Zgodnie z treścią S-1 The WisdomTree Bitcoin Trust ma na celu zapewnienie ekspozycji na cenę bitcoinów. Cena akcji ETF będzie oparta na cenie rozliczeniowej CME CF Bitcoin US Settlement Price, która oblicza cenę w oparciu o przepływ handlowy z głównych giełd spotowych bitcoinów.

Depozytariusz nie został jeszcze wyznaczony, ale Delaware Trust Company będzie właścicielem powierniczym. Cboe nie złożyło jeszcze wniosku o zmianę treści dokumentu rejestracyjnego w połączeniu z prospektem WisdomeTree. Prospekt może być nadal zmieniany w trakcie całego procesu.

Niedawna fala zatwierdzeń ETF bitcoin ze strony Kanady sprawiła, że obserwatorzy rynku mają nadzieję na pójście w ich ślady przez Stany Zjednoczone. Zgłoszenie WisdomTree dołącza do klastra innych propozycji ETF bitcoin w USA, w tym VanEck's, który ma również na celu handel na giełdzie Cboe. VanEck's jest obecnie jedynym prospektem, do którego dołączona jest wymiana, a co za tym idzie, zbliżająca się decyzja SEC.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Bitcoin-online

Strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym i nie ponosi odpowiedzialności za inwestycje.

https://bitcoin-online.pl

Skomentuj

Komentując pamiętaj że nie wolno przeklinać i obrażać innych. Trzymamy się tematu. Strona bitcoin-online.pl nie odpowiada za przekonania oraz komentarze użytkowników.

 

Bitbay

 

Reklama