Rząd USA wystawi na aukcji niewielką ilość bitcoinów

marzec 09, 2021 769 0

W porównaniu z poprzednimi aukcjami prowadzonymi przez rząd USA ta wygląda na naprawdę małą. Urzędnicy federalni w przyszłym tygodniu mają licytować 0,7501 BTC - kwotę o wartości około 38,700 USD.

Nie jest jasne, skąd rząd uzyskał tego Bitcoina ani dlaczego jest sprzedawany na aukcji za pośrednictwem GSA - rządowej witryny aukcyjnej zwykle zarezerwowanej dla materiałów biurowych, mebli i innych przedmiotów, takich jak pojazdy, sprzęt naukowy i ciężkie maszyny.

Pewną informacją jest, że według strony aukcyjnej GSA cena początkowa za Bitcoin wynosi 25 000 USD i będzie miała miejsce w Atlancie w stanie Georgia. Licytacja rozpoczyna się 15 marca o godzinie 17:00 czasu wschodniego (ET) i zakończy się 48 godzin później.

Zwycięski licytant musi wypełnić „Forfeited Property Sales Certification Form” zaświadczający, że nie jest on pracownikiem Departamentu Sprawiedliwości, a także „Bitcoin End Use Certificate” wymagający podania nazwiska oferenta, numeru ubezpieczenia społecznego, adresu portfela Bitcoin oraz innych danych osobowych.

Pełna płatność za 0,7501 Bitcoina ma nastąpić 19 marca.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Bitcoin-online

Strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym i nie ponosi odpowiedzialności za inwestycje.

https://bitcoin-online.pl

Skomentuj

Komentując pamiętaj że nie wolno przeklinać i obrażać innych. Trzymamy się tematu. Strona bitcoin-online.pl nie odpowiada za przekonania oraz komentarze użytkowników.

 

Bitbay

 

Reklama