Cena akcji Coinbase nadal rośnie.

luty 27, 2021 409 0

Akcje Crypto Exchange Coinbase pre-IPO nadal rosną po opublikowaniu w czwartek raportu regulacyjnego S-1.

Akcje, które są sprzedawane pod oznaczeniem CBSE wzrosły dziś o 2,41% - ich cena wynosiła dziś 395 USD na platformie transakcyjnej FTX. Około miesiąc temu jedna akcja była warta zaledwie 272 USD, co oznacza, że ​​cena akcji wzrosła o 45% w ciągu ostatniego miesiąca.

Mimo tego, według danych FTX w ciągu ostatnich 24 godzin sprzedano tylko 71 628 USD CBSE.

W tej chwili na prywatnym rynku Nasdaq dostępny jest rynek wtórny dla akcji Coinbase. Oznacza to, że osoby posiadające kapitał własny, tacy jak pracownicy Coinbase, mogą handlować akcjami przed ich publicznym wejściem na giełdę.

W zeszłym tygodniu The Block podał, że cena rozliczenia akcji wyniosła 373 USD - wyceniając firmę na 100,3 mld USD.

Wokół publicznej aukcji Coinbase zrobiło się dużo szumu. Cena Bitcoina wzrosła z 50 447 USD do wysokiego poziomu 51 982 USD natychmiast po opublikowaniu przez Coinbase szczegółów finansowych oferty w czwartek.

Dokument złożony w amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd wykazał, że Coinbase radzi sobie wyjątkowo dobrze: giełda osiągnęła w zeszłym roku zysk w wysokości 322 milionów dolarów z ponad 1,2 miliarda dolarów przychodów - dzięki hossie Bitcoin.

Jest to świetny wynik, biorąc pod uwagę, że zaledwie rok wcześniej firma odnotowała stratę w wysokości 30 milionów dolarów.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Bitcoin-online

Strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym i nie ponosi odpowiedzialności za inwestycje.

https://bitcoin-online.pl

Skomentuj

Komentując pamiętaj że nie wolno przeklinać i obrażać innych. Trzymamy się tematu. Strona bitcoin-online.pl nie odpowiada za przekonania oraz komentarze użytkowników.

 

Bitbay

 

Reklama