Nadchodzi sezon na altcoiny, twierdzi Tom Lee

czerwiec 27, 2019 915 0

Bitcoin kontynuuje gwałtowny wzrost, Tom Lee i John McAfee, twierdzą, że sezon altcoiny powróci do końca roku.

Sezon na altcoiny

Dobrze jest znany fakt na rynku kryptowalut, że altcoiny zazwyczaj mają swój moment hossy po zakończeniu wzrostu kursu bitcoin. Z przewagą BTC przewyższającą 60% po raz pierwszy od 2 lat, z pewnością wydaje się, że nadszedł czas, aby altcoiny cieszyły się nowymi szczytami. W ostatnim tweecie Tom Lee, współzałożyciel Fundstrat Global Advisors, potwierdza, że ​​wierzy, że nadchodzi sezon altcoin, i podzielił się postem, który podkreśla 9 drobnych monet, które zaczynają przynosić solidne zyski.

Przed pierwszym kwietnia, altcoiny zdominowały rynek kryptograficzny z wieloma tokenami cieszącymi się stałym wzrostem cen. Litecoin (LTC) pozostaje jednym z wykonawców wyróżniających w 2019 roku do tej pory zysk z tego roku to więcej niż 350%. Bitcoin obecnie jest powyżej $ 11500 widzieliśmy wiele altcoinów w kolorze czerwonym, gdy inwestorzy przekierowali środki na BTC. Gdy główny atut zacznie wykazywać oznaki wycofywania się - co może być potencjalnie w pobliżu jego ATH - prawdopodobnie zobaczymy, że redystrybucja inwestycji powróci do reszty rynku.

W ciągu ostatniego 24-godzinnego okresu handlowego rynek altcoin wydaje się budzić. Większość dziesięciu najlepszych altcoinów opublikowało pozytywne zmiany cen w tym okresie. Nie wiadomo jednak, czy jest to wczesne ostrzeżenie o początku nowego cyklu.

Podążając za sentymentami Lee, John McAfee przewidział, że prawdziwymi zwycięzcami w obecnym cyklu wzrostów będzie koszyk altcoinów, który 10-krotnie przewyższy wzrost cen osiągnięty przez BTC.

W tweecie we wtorek (25 czerwca 2019 r.), Legenda bezpieczeństwa internetowego i znany adwokat krypto powiedział, że królowie sceny altcoin były najbardziej dotkniętymi niedźwiedzim rynkiem w 2018 r.

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Ostatnio zmieniany czwartek, 27 czerwiec 2019 11:51
Bitcoin-online

Strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym i nie ponosi odpowiedzialności za inwestycje.

https://bitcoin-online.pl

Skomentuj

Komentując pamiętaj że nie wolno przeklinać i obrażać innych. Trzymamy się tematu. Strona bitcoin-online.pl nie odpowiada za przekonania oraz komentarze użytkowników.

Bitbay

Reklama