Bitcoin dobił do 8900$ czy zobaczymy podwójne cyfry?

maj 27, 2019 1086 0

Po powrocie do oporu na poziomie 8 tys. USD cena Bitcoina nie była jeszcze gotowa do poprawienia. Wczoraj wieczorem około godziny 21 czasu polskiego BTC wzrósł do najwyższej ceny od maja ubiegłego roku. Ten ruch podniósł cały rynek kryptowalut do 10-miesięcznego maksimum.

Bitcoin (BTC) zarejestrował wczoraj wysoką wycenę 8 938 USD za Bitcoin. Taka cena nie została osiągnęta od początku maja 2018 r.

Wczorajsza 13-procentowa pompa sprawiła, że ​​król cyfrowych zasobów wzrósł z niskiego poziomu 7,890 USD do nowego poziomu, po czym wrócił do 8 735 USD, gdzie jest obecnie. Bitcoin o wartości 10 000 $ jest blisko, jeśli taki trend się utrzyma.

Ogromna godzinna świeca jest powtórzeniem nagłego wzrostu do 8 tys. dolarów, które wydarzyło się dwa tygodnie temu. Zdarzyło się to również w zeszłą niedzielę, kiedy Bitcoin odbił od 7 tys.

Ponieważ Bitcoin rośnie, altcoiny również zyskały impuls w cyklu, który widzieliśmy setki razy. Całkowity limit kryptograficzny wzrósł z 247 mld USD do 272 mld USD w epickiej pompie o wartości 25 mld USD, jednej z największych w tym roku. Dzienny wolumen pompuje się o 50 procent, ponieważ zbliża się do 90 miliardów dolarów.

Altcoiny podczas azjatyckiego handlu dziś rano to Bitcoin Cash dodający 9 procent, aby osiągnąć 440 dolarów. Litecoin wciąż odchodzi od weekendowego wzrostu, aby dodać kolejne 11 procent do dzisiejszego poziomu 115 USD. EOS jest o 9 procent wyższy w ciągu dnia, gdy zbliża się do 7 dolarów. W tej chwili silny jest również Tron, Bitcoin SV i BitTorrent Token.

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Ostatnio zmieniany poniedziałek, 27 maj 2019 10:52
Bitcoin-online

Strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym i nie ponosi odpowiedzialności za inwestycje.

https://bitcoin-online.pl

Skomentuj

Komentując pamiętaj że nie wolno przeklinać i obrażać innych. Trzymamy się tematu. Strona bitcoin-online.pl nie odpowiada za przekonania oraz komentarze użytkowników.

 

Bitbay

 

Reklama