Max Keizer potwierdza przewidywania 100tys za BTC

maj 16, 2019 910 0

Max Keizer podwaja swoją prognozę cenową na poziomie 100 000 $ za bitcoin, ponieważ osiągnął w tym tygodniu najwyższy poziom od dziesięciu miesięcy. Weteran z Wall Street mówi, że polityka amerykańskich rezerw federalnych spowoduje łańcuch zdarzeń, które spowodują utrwalenie statusu BTC jako magazynu wartości.

BITCOIN DO 100 000 $

Rozmawiając z Kitco News we wtorek (14 maja 2019 r.), Keizer powiedział, że zarówno średnio jak i długoterminowe podstawy techniczne i rynkowe wskazują, że Bitcoin zbliża się do hossy.

Gospodarz raportu Keisera twierdzi, że kryptowaluta nawet nie zaczęła osiągać swojego potencjału, utrzymując 100 000 dolarów za 1 bitcoin jest nadal osiągalne.

BTC dodało ponad 2000 USD do swojej ceny w ciągu zaledwie tygodnia w maju 2019 roku. Aktywność rynkowa na poziomie 141 miliardów dolarów wzrosła o 120 procent od początku roku, przy czym ponad 83 procent tego wzrostu miało miejsce w kwietniu i maju 2019 roku.

Buffet nie posiada wystarczających umiejętności aby zrozumieć bitcoin

Keizer skorzystał również z okazji, by raz jeszcze dogryźć nocoinerom, takim jak Warren Buffett, którzy nadal lekceważą BTC ironicznie nazywając go „trucizną dla szczurów”. 

Niedawno szef Berkshire Hathaway opisał BTC jako urządzenie do gier hazardowych. Keizer odrzucił stanowisko Buffetta, wskazując, że BTC jest na dobrej drodze, aby stać się cennym skarbem na równi ze złotem.

Oznaczałoby to, że kapitalizacja rynkowa BTC osiągnie coś na poziomie 8 bilionów dolarów. Prognoza cenowa bitcoinów Keisera na 100 000 USD stawia kapitalizację rynkową BTC na potencjalnie 2,1 biliona dolarów, biorąc pod uwagę 21 milionów całkowitej podaży kryptowaluty.

Komentując rozwagę Buffeta i współpracowników, Keizer oświadczył:

On [Buffett] jest zbyt pogrążony w swoich drogach, nie potrafi się dostosować, nie jest zwinny, nie ma na to mocy mózgu.

Keizer nie jest sam, sugerując, że pogarda Buffetta dla BTC pochodzi przynajmniej częściowo z całkowitego braku zrozumienia. Szef Binance Changpeng Zhao w 2018 r. scharakteryzował szefa Berkshire Hathaway jako nieświadomego kryptowalut.

Keizer poruszył również decyzję Fedu, aby przejść do luzowania ilościowego, opisując ruch jako pozytywny dla Bitcoina. Według Keizera:

Kiedy bank Rezerwy Federalnej zasygnalizował, że zamierzają dokonać stałego luzowania ilościowego, powiedziałem, że jest to najniższa cena bitcoin, która wynosiła wtedy około 3200 dolarów.

Banki centralne na całym świecie również wprowadzają podobne zasady w stosunku do Travisa Klinga z Ikigai Asset Management, nazywając je nieodpowiedzialnymi.

 

Czy Bitcoin osiągnie 100 000 $ przed końcem 2019? Daj nam swoje prognozy cen BTC w komentarzach poniżej.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Bitcoin-online

Strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym i nie ponosi odpowiedzialności za inwestycje.

https://bitcoin-online.pl

Skomentuj

Komentując pamiętaj że nie wolno przeklinać i obrażać innych. Trzymamy się tematu. Strona bitcoin-online.pl nie odpowiada za przekonania oraz komentarze użytkowników.

Bitbay

Reklama