Bitcoin świętuje 3 miesięczne maksima

marzec 29, 2019 1940 0

Dane z giełdy Bitstamp pokazują że Bitcoin osiągnął 4095 USD w piątek, wybijając się z oporu. Zobacz wykres

BTC / USD walczyło o utrzymanie w tym tygodniu około 4000 USD, a analitycy ostrzegają, że spadek może być bliski, jeśli para nie zamknie miesiąca powyżej 3800 USD.

Jednak dzięki piątkowemu pchnięciu ten scenariusz wydaje się mniej prawdopodobny.

W dłuższej perspektywie BTC / USD nadal spada o prawie 40 procent w porównaniu z pozycją sprzed sześciu miesięcy, a wpływ listopadowej awarii hard forka Bitcoin Cash wciąż waży na nastrojach rynkowych.

Jednak od 8 lutego BTC wydaje się być w kanale wzrostowym.

Rynki Altcoin okazały się nieco podnoszone przez wzrost cen BTC, a Ethereum spowodował wcześniejsze straty, aby odzyskać swój poziom 140 USD. Największy altcoin pod względem kapitalizacji rynkowej nie podważył jeszcze żadnych długoterminowych wzrostów, osiągając 155 USD pod koniec miesiąca, ale pozostając zasadniczo niższy od listopada.

Wydajność cenowa nie może jednak być powodem do świętowania na długo. Gdy analitycy zareagowali na rynki, niektóre z podejrzanych zjawisk sieciowych, sugerujących mieszane terytorium, mogą być kontynuowane.

Inni, tacy jak deweloper Nic Carter, zauważyli, że rozwijający się mempool - rozmiar pamięci podręcznej niepotwierdzonych transakcji Bitcoin - szybko rośnie, co zwiększa opłaty.

„Era niskich opłat nie będzie trwała wiecznie. Konsoliduj swoje nakłady, gdy masz jeszcze czas ”- ostrzegł w mediach społecznościowych.

Opłaty w ostatnim czasie osiągnęły najniższy poziom, częściowo dzięki zwiększonej propagacji Segregated Witness („SegWit”).

Jeśli cena bitcoinów będzie w dalszym ciągu rosnąć w krótkim okresie, komentatorzy będą przyglądać się wskaźnikom z branży w obliczu kontrowersji, które koncentrują się na fałszywych statystykach wolumenu z giełd.

Dwa raporty w tym miesiącu wyciągnęły podobne wnioski na ten temat, co doprowadziło do znacznego przesadzenia w handlu. To, jak dodał dyrektor generalny Binance Changpeng Zhao, wpływa negatywnie na reputację monety wśród doświadczonych inwestorów posiadających wiedzę rynkową.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Bitcoin-online

Strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym i nie ponosi odpowiedzialności za inwestycje.

https://bitcoin-online.pl

Skomentuj

Komentując pamiętaj że nie wolno przeklinać i obrażać innych. Trzymamy się tematu. Strona bitcoin-online.pl nie odpowiada za przekonania oraz komentarze użytkowników.

 

Bitbay

 

Reklama