Bit.Tube sporo nowości, niebawem nowa wersja

marzec 21, 2019 2872 0

Bit.Tube to platforma społecznościowa wideo oparta o własny blockchain i kryptowalutę TUBE, która umożliwia funkcjonalność taka jak YouTube, w planach stworzenie połączonej platformy społecznościowej jak facebook plus YouTube.

Oto nowości jakie zostały już wprowadzone oraz jakie zostaną w niedalekiej przyszłości.

Jak napisał zespół BitTube:

Minęły prawie 3 miesiące, odkąd uruchomiliśmy pierwszą wersję rozszerzenia przeglądarki AirTime. Odnotowujemy informacje zwrotne od społeczności i stale ulepszamy środowisko użytkownika oraz zestaw funkcji rozszerzenia. To naprawdę zaczyna nabierać kształtu. Dzisiaj z przyjemnością udostępniamy więcej informacji.

Oficjalnie posiadamy własne licencje bankowe i kryptograficzne!

Wreszcie BitTube uzyskał licencje na usługi finansowe (np. Bankowość i Crypto Exchange). Wiele osób zastanawiało się nad statusem karty debetowej BitTube, którą ogłosiliśmy w zeszłym roku. Możemy teraz iść do przodu i udostępnić go wszystkim w najbliższej przyszłości. Co ważniejsze, możemy teraz oficjalnie zaoferować wymianę TUBE na dowolne krypto i dowolną lokalną walutę! To prawda - możesz teraz konwertować / przekazywać swoje zasoby TUBE bezpośrednio na swoje konto bankowe przy użyciu rozszerzenia.

Oznacza to, że każda płatność otrzymana w TUBE może zostać wysłana bezpośrednio na konto bankowe. Wszystko, co musisz zrobić, to podłączyć konto bankowe. Wierzymy, że kreatywność online musi być nagradzana bez nadmiernego komplikowania. Ludzie nie muszą koniecznie rozumieć tajników kryptowaluty, aby zacząć zarabiać, a my to udowadniamy. Dzięki BitTube otrzymujesz najniższe opłaty na rynku i niezależność od dostawców płatności, którzy mogą stosować cenzurę lub dowolne zmiany polityki. Nigdy nie było tak łatwo wejść i wyjść z krypto niż teraz.

Nasze licencje na usługi finansowe nie tylko pomagają nam udostępniać karty debetowe i opcje wypłaty z banku. Otwierają drzwi do wielu innych usług. Obecnie zakup TUBE z rozszerzenia można wykonać przelewem bankowym i ulepszamy ten proces. Licencje pozwalają nam teraz na zakup TUBE zakupionej również za pomocą tradycyjnej karty debetowej / kredytowej (choć proces ten zajmie trochę czasu), a także bezpośrednią wymianę między TUBE a innymi popularnymi kryptowalutami. Możesz sobie wyobrazić ogromną liczbę funkcji i usług, które możemy zaoferować z tymi elementami.

Co nowego

Zrobiliśmy rozszerzenie przeglądarki BitTube większe, szybsze i bezpieczniejsze. Nowa wersja całkowicie zmieni to, do czego przywykłeś. Konfiguracja i nawigacja została usprawniona, a my dodaliśmy usługę VPN (Virtual Private Network), która po włączeniu będzie subsydiowana przez codzienne nagrody AirTime, zasadniczo bezpłatnie. W przypadku nowych użytkowników sieci VPN mogą oni zwiększyć bezpieczeństwo, ukrywając swój prawdziwy adres IP i umożliwić dostęp do treści w innych krajach, które w przeciwnym razie byłyby ograniczone w regionie.

 

Nowy interfejs użytkownika

  • Większy wykres i informacje o rynku na pulpicie użytkownika dają statystyki nagród i wartości AirTime.
  • Przenieśliśmy elementy menu bocznego do bezpośrednio dostępnych ikon na dole.
  • Niektóre elementy zostały przeniesione, np. Historia w obszarze Konto i Portfele mają teraz dedykowane miejsce w nagłówku, co zapewnia szybszy dostęp.
  • Ikona rozszerzenia na pasku przeglądarki zmieni kolor na czerwony po wyłączeniu, co jest przydatną funkcją dla użytkowników, którzy muszą tymczasowo wyłączyć blokowanie reklam.
 

Aktualizacja dla Firefoksa jest już dostępna

Po ponad miesiącu przesyłania zgłoszeń do zespołu przeglądowego Mozilli uważamy, że wszystko jest wystarczająco dopracowane. Oczekujemy, że nowe wydanie będzie oficjalnie dostępne w sklepie dodatkowym w ciągu kilku dni. Tymczasem rozszerzenie można zainstalować / zaktualizować ręcznie z naszej strony instalacyjnej. Najpierw musisz usunąć starą wersję.

Idąc do przodu

Chcemy pokazać światu, co jest możliwe dzięki monetyzacji AirTime i jak może wspierać nowe sposoby interakcji online. Z pomocą nagród w blokach społecznościowych wspieramy programistów i wydawców w integracji AirTime z ich witrynami i aplikacjami. Cieszymy się, że mamy już kilku w przygotowaniu.

Po drugie, w następnym kwartale uruchomimy wersję beta naszej nowej platformy społecznościowej wideo, która ma pokazać wszystko, co jest możliwe dzięki technologii AirTime, TUBE i peer-to-peer. Jest zbudowany od podstaw i łączy najlepsze (nie najgorsze!) YouTube, Twitter, Facebook i reddit w jedną spójną platformę. Będzie to  różnica jak dzień do nocy w porównaniu z obecną platformą bit.tube, oferująca większą swobodę twórczą, możliwość odkrycia, funkcje i ogólnie lepsze wrażenia użytkownika.

 

Bądź na bieżąco!

Od teraz możesz śledzić nasze najnowsze aktualizacje bezpośrednio z menu Powiadomień.

 

Na koniec możesz podzielić się swoimi doświadczeniami z rozszerzeniem, oceniając / przeglądając je w sklepach z dodatkami, i angażując się, dołączając do naszych kanałów Telegram i Discord . :)

Zapraszamy na nasz kanał na Bit.Tube

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Bitcoin-online

Strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym i nie ponosi odpowiedzialności za inwestycje.

https://bitcoin-online.pl

Skomentuj

Komentując pamiętaj że nie wolno przeklinać i obrażać innych. Trzymamy się tematu. Strona bitcoin-online.pl nie odpowiada za przekonania oraz komentarze użytkowników.

 

Bitbay

 

Reklama