BitBay umożliwił wypłaty na poczcie

marzec 13, 2019 2601 0

Giełda Bitbay umożliwiła dziś swoim klientom wypłaty gotówkowe w każdym punkcie Poczty Polskiej.

Szybko i wygodnie wypłacaj złotówki na Poczcie korzystając z nowej usługi na BitBay! Jednorazowo możesz wypłać aż do 15 000 PLN i odebrać gotówkę w jednej z ponad 4 500 placówek!

Aby dokonać wypłaty będziesz potrzebować jedynie:

  • Kodów wysłanych na Twój adres e-mail i numer telefonu po zleceniu wypłaty.
  • Dokumentu tożsamości,

Wypłata tą metodą jest możliwa jedynie dla klientów z rozszerzoną weryfikacją KYC.

Aby zrealizować wypłatę z giełdy w gotówce na Poczcie Polskiej przejdź do zakładki „Portfele”, wybierz walutę, a następnie opcję "Wypłata na Poczcie”. Wpisz wartość wypłaty. Nie może ona zawierać groszy. Jednorazowo możesz wypłacić aż 15 000 PLN.

W ciągu 10 minut od zlecenia wypłaty otrzymasz email z PINem oraz SMS z tokenem (PUK) na numer telefonu podany podczas weryfikacji konta. Oba kody są ważne 48 godzin.

Po odbiór gotówki udaj się do najbliższej placówki Poczty Polskiej. Do wyboru masz aż 4,5 tys. punktów. Pamiętaj, że wypłaty nie zrealizujesz w agencji pocztowej.

Tutaj sprawdzisz placówki Poczty Polskiej w okolicy

W placówce poczty zgłoś chęć odbioru wypłaty, która występuje pod nazwą "Wypłata z potwierdzeniem tożsamości", "Wypłata Payment Technology" lub "Formatka ZTG 146 HalCash".

Urzędnik poprosi Cię o podanie numeru telefonu, tokenu (PUK) z wiadomości SMS, kodu PIN z wiadomości e-mail, a także o okazanie dowodu osobistego i podanie numeru PESEL. Po dokonaniu weryfikacji wypłaty, kasjer wyda Ci gotówkę i przekaże pokwitowanie do podpisu.

Prowizja od wypłaty na Poczcie Polskiej (niezależnie od kwoty) wynosi 1% - nie mniej niż 20 pln i nie więcej niż 120 PLN.

Z uwagi na wymagania operatora płatności, dostęp do usługi jest możliwy wyłącznie po dokonaniu rozszerzonej weryfikacji konta.

Wpłaty poprzez pocztę także są możliwe już od dawna.

Konto BitBay możesz zasilić poprzez ekspresową wpłatę w placówkach Poczty Polskiej. Wpłaty obsługiwane są 24/7.

Uzupełnij formularz wpłaty i pobierz gotowy blankiet. Tytuł wpłaty jest jednorazowy. Wpłacając należy zwrócić szczególną uwagę na poprawność tytułu przekazu.

Usługę świadczą UP (urzędy pocztowe) i FUP (filie urzędów pocztowych). Usługi nie świadczą AP (agencje pocztowe).

Wyszukiwarkę placówek wraz z godzinami pracy znajdziesz pod adresem: http://placowki.poczta-polska.pl/.

Księgowania wpłat odbywają się od poniedziałku do soboty od 9 - 17, w niedzielę nieczynne.

Druk przedstaw pracownikowi poczty i dokonaj opłaty. Wpłata pojawi się na Twoim koncie po maksymalnie 10-15 minutach. Poczta Polska nie pobiera opłaty za wpłatę. Jeśli pracownik pobiera opłatę oznacza to błąd urzędnika pocztowego.

Jednorazowo można dokonać wpłaty na kwotę 50 000 zł, ale nie mniej niż 10 zł. Nie ma limitu co do ilości wpłat. Opcja jest dostępna dla zweryfikowanych użytkowników.

Koszt wpłaty wynosi 2% wpłacanej kwoty i nie mniej niż 5 zł.

Maksymalny czas realizacji kuponu to 48 godzin. Zwykle jednak zajmuje to tylko tyle czasu ile zajmie nam powrót do domu.

Rejestracja na BitBay pod tym linkiem Rejestracja na giełdzie BitBay

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Ostatnio zmieniany środa, 13 marzec 2019 11:17
Bitcoin-online

Strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym i nie ponosi odpowiedzialności za inwestycje.

https://bitcoin-online.pl

Skomentuj

Komentując pamiętaj że nie wolno przeklinać i obrażać innych. Trzymamy się tematu. Strona bitcoin-online.pl nie odpowiada za przekonania oraz komentarze użytkowników.

 

Bitbay

 

Reklama