Nowa giełda Bitsdaq rozdaje tokeny

marzec 04, 2019 7467 0

Bitsdaq uruchomiło platformę do handlu kryptowalutami, we współpracy z Bittrex, wykorzystując najnowocześniejszą technologię aby zapewnić klientom bezpieczną, zaawansowaną i niezawodną platformę oraz szeroki wybór tokenów cyfrowych. Platforma ma na celu dotarcie do klientów kryptowalut w całym regionie Azji.

Rejestrować się można jednak z całego świata..

Jak zdobyć darmowe tokeny?

- Rejestrując się z tego linku: Bitsdaq dostajecie na start 1000 tokenów Candy (wymagne tylko i wyłącznie potwierdzenie swojego adresu email na platformie).

- Natomiast za weryfikację KYC (4000 tokenów)

- Do końca miesiąca +200 tokenów za codzienne logowanie się.

- Polecając otrzymacie 500 tokenów za każdego poleconego.

Tokeny Candy zostaną zamienione na BXBC

Czym będą tokeny BXBC

To tokeny które bedą wspierać platformę i handel na giełdzie, idealnym odpowiednikiem jest tutaj znany token  giełdy Binance – BNB. Jako, że projekt wspiera Bittrex, nie jest wykluczone iż w przyszłości mogą one pojawić się na jednej z największych platform wymiany kryptowalut Bitterex. Poświęcając 1 minutkę dziennie na logowanie się na Bitsdaq zdobywajcie swoje tokeny i czekajcie na oficjalną premierę i wzrost waszego portfela. Do tej pory zarejestrowało się ponad 91 000 userów, kolekcjonując średnio 2000 tokenów per user. Jednego dnia możecie pobić ich bilans, przechodząc proces weryfikacji osiągając tym samym 5200 tokenów. 

Partnerstwo Bitsdaq i Bittrex łączy globalne przywództwo Bittrex w branży blockchain z wizją i doświadczeniem innowacyjnego zespołu Bitsdaq w Azji z głęboką znajomością lokalnych rynków. To partnerstwo zwiększy globalną akceptację technologii blockchain. Dając klientom w Azji dostęp do dużego wyboru kryptowalut, w tym dostępnych na platformach Bittrex i Bittrex International.

Bitsdaq będzie nadzorował zarządzanie nową platformą transakcyjną. Dbając  przy tym o obsługę klienta i zgodność z przepisami, a także zapewniając obsługę klienta, marketing, sprzedaż i zindywidualizowany rozwój.

Bitsdaq wykorzysta najlepsze i najbezpieczniejsze w praktyce procesy KYC i AML. Proponując użytkownikom jedną z najlepszych platform transakcyjnych w regionie azjatyckim i potencjał dostępu do globalnych rynków.

https://bitsdaq.com/signup?referralCode=RRINMM7B

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Ostatnio zmieniany poniedziałek, 04 marzec 2019 10:37
Bitcoin-online

Strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym i nie ponosi odpowiedzialności za inwestycje.

https://bitcoin-online.pl

Skomentuj

Komentując pamiętaj że nie wolno przeklinać i obrażać innych. Trzymamy się tematu. Strona bitcoin-online.pl nie odpowiada za przekonania oraz komentarze użytkowników.

 

Bitbay

 

Reklama