Stadion w Danii zmienił nazwę na Bitcoin Arena

kwiecień 30, 2018 1295 0

Na początku tego roku lodowisko Rungsted Seier Capital w Danii zostało przemianowane na Bitcoin Arena przez współwłaściciela Larsa Seiera Christensena i sponsora miliardera Niklasa Nikolajsena.

Dwie osoby, które nadzorują działalność stadionu, powiedziały, że chciały zmienić jego nazwę, by szerzyły świadomość bitcoina. Nikolajsen podkreślił, że on i jego partner byli zaintrygowani uwagą, że rebranding stadionu wpłynie na rynek kryptowalut i bitcoin, szczególnie w kraju takim jak Dania, którego sektor blockchain nie ewoluował w stosunku do innych regionów. 

W ramach tej inicjatywy stadion zapewnił także partnerstwo z Bitcoin Suisse AG, regulowanym brokerem kryptograficznym, asset managerem i dostawcą usług z siedzibą w Zug w Szwajcarii, który obsługuje największe ICO, oraz firmy kryptowalutowe.

Według duńskiego centrum medialnego Nikolajsen, który jest znany jako inwestor kryptowalut we wczesnym stadium i miliarder bitcoinów, jest również współzałożycielem Bitcoin Suisse AG.

W marcu, bazująca na Słowenii giełda kryptowalut Bitstamp, która pozostaje jedną z wiodących platform transakcyjnych na globalnym rynku kryptowalut od 2011 roku, stworzyła pomnik bitcoin i został umieszczony w jednym z głównych skrzyżowań autostrad tego kraju.

Więcej na temat pomnika w Słowenii możecie przeczytać tutaj.

Oba projekty, rebranding duńskiego stadionu do Bitcoin Arena i założenie bitcoinowego pomnika w centrum Słowenii były prowadzone przez dwie wiodące firmy z branży kryptowalut, jedną z rynku giełdy kryptowalut i drugą z branży maklerskiej.

Firmy w Korei Południowej i Japonii prowadzą podobne inicjatywy, jak umieszczanie reklam na głównych billboardach centrów miast i promowanie różnych kryptowalut w innowacyjny sposób, aby ogólnie zwiększyć ogólną akceptację rynku.

W tym tygodniu na podcastach Joe Rogana ujawniono, że jeden z największych konkursów karate otrzymał sponsoring bitcoin przez różne firmy bitcoinowe, a w środku klatki producenci umieścili gigantyczne logo bitcoin, aby promować krypto-walutę.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Bitcoin-online

Strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym i nie ponosi odpowiedzialności za inwestycje.

https://bitcoin-online.pl

Skomentuj

Komentując pamiętaj że nie wolno przeklinać i obrażać innych. Trzymamy się tematu. Strona bitcoin-online.pl nie odpowiada za przekonania oraz komentarze użytkowników.

Bitbay

Reklama