Lisk Relaunch co się wydarzy

luty 09, 2018 2825 0

Zapowiedziany w listopadzie wieczór 20 lutego zbliża się bardzo szybko, co nas czeka w tym dniu i czego się wtedy dowiemy?

Kryptowaluta Lisk jest przez nas dokładnie opisana na tej stronie, zaktualizowany opis znajdziesz tutaj: Opis Lisk (LSK)

Lisk Relaunch zgromadzi ponad 500 osób, składających się z członków społeczności, dziennikarzy i innych pionierów blockchain. Spodziewa się, że tysiące widzów będzie oglądało na żywo wydarzenia na oficjalnym kanale Lisk YouTube . Do transmisji wydarzeń na żywo będzie wykorzystywanych sześć kamer. W przeciwieństwie do Lisk Meetupu w listopadzie, keynote zostanie wbudowany w transmisję na żywo, dzięki czemu każdy szczegół z wieczora nie zostanie pominięty przez nikogo, kto ogląda go w serwisie YouTube.

Tutaj możesz zasubskrybować kanał transmisji aby o niej nie zapomnieć http://youtube.com/liskhq

Zaplanowano szereg prezentacji - indywidualne wystąpienia, wideo i dyskusja panelowa poświęcona rozwojowi - wszystko przy wsparciu najnowocześniejszego projektora 4K i ekranu 15 m2.

Współzałożyciel Lisk, Max, opowie o wizji Liska na przyszłość - co chcą osiągnąć w 2018 roku, a także w ciągu najbliższych kilku lat. Przedyskutuje on strategię zatrudniania i jakie części zespołu planujemy rozwijać. Max dostarczy również aktualizację biznesową i przejrzy aktualny stan finansowy Fundacji Lisk.

Wraz z Rlevance,  agencją doradztwa marki, przedstawią strategię marki Lisk. 

Nasza misja jest ucieleśnieniem filozofii stojącej za naszą firmą. Rlevance przedstawi prezentację opisującą, jak doszliśmy do ustanowienia nowej marki Lisk i jak będziemy postępować w tej nowej tożsamości. Nowe logo Lisk jest jednym z najważniejszych wizualnych elementów tej nowej tożsamości.

Ponadto przedstawią nową strategię Lisk, interfejs użytkownika i strategię UX. 

Odkryjemy nową stronę internetową, a także nową aplikację Lisk, która zawiera funkcjonalności naszego portfela i eksploratora. Agencja projektowa Taikonauten dostarczyła znacznie ulepszoną stronę internetową i położyła fundament pod platformę aplikacji blockchain, którą sobie wyobraziliśmy. Chociaż jest to ważny moment dla Lisk, nie przestaniemy dążyć do stworzenia najlepszego możliwego produktu w branży blockchain. Właśnie dlatego szybko budujemy nowy zespół ds. Wewnętrznego projektu / UX, aby zwiększyć szybkość i wydajność w procesie projektowania i realizacji. Z tej okazji zadebiutuje także Akademia Lisk. Od kilku miesięcy ciężko pracujemy nad tym projektem. Edukacyjny punkt kompleksowej obsługi zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby zrozumieć różne aspekty technologii blockchain i jej rzeczywistych zastosowań. Lisk polega na umożliwieniu i przyspieszeniu przyjęcia blockchain ludziom. Wierzymy, że zaczyna się od edukacji ludzi na temat tej przełomowej technologii przyszłości.

Choć wieczór będzie skupiał się na nowej marce Lisk, twórcy wykorzystają okazję do rozwinięcia rozwoju produktu. 

Wiele się wydarzy, ponieważ zbliżamy się do wydania Core 1.0 , najważniejszego wydania od samego początku Liska. Cały nasz zespół pracuje niestrudzenie i nie pozostaje to niezauważone w GitHub. Z tego powodu członkowie naszego zespołu ds. Rozwoju wezmą udział w kompleksowej dyskusji panelowej, omawiającej różnorodne tematy związane z rozwojem. Będą również przekazywać aktualne informacje na temat dotychczasowych postępów i omawiać różne implikacje na przyszłość.

Będzie to niezwykły wieczór dla Liska i jego społeczności. Wydarzenie odbędzie się w Berlinie Zachodnim, w pobliżu lotniska Tegel w centrum wystawowym WECC.

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Bitcoin-online

Strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym i nie ponosi odpowiedzialności za inwestycje.

https://bitcoin-online.pl

Skomentuj

Komentując pamiętaj że nie wolno przeklinać i obrażać innych. Trzymamy się tematu. Strona bitcoin-online.pl nie odpowiada za przekonania oraz komentarze użytkowników.

 

Bitbay

 

Reklama