Kompleksowy audyt ADA Cardano

styczeń 24, 2018 2593 0

Dobra wiadomość dla posiadaczy Cardano. Projekt się rozwija w dobrym kierunku. Specjaliści ds. Rozwoju zapewnią kompleksowy przegląd kodu Cardano i dokumentacji technicznej. Zgodnie z artykułem na stronie forum Cardano.

W Zug w Szwajcarii, 24 stycznia 2018 r. - Fundacja Cardano, organizacja tworząca sieć blockchain Cardano, wyznaczyła firmę FP Complete, jest to specjalistów z dziedziny inżynierii IT, do przeprowadzenia niezależnego audytu prac inżynierskich zrealizowanych przez zespół projektowy Cardano, IOHK oraz do przedstawienia zaleceń dla dalszych audytowanych udoskonaleń protokołu Blockchain Cardano.

Założony przez byłego szefa narzędzi inżynierskich Microsoftu, Aarona Contorera, FP Complete jest wiodącym na świecie dostawcą komercyjnych narzędzi i inżynierii dla Haskell - funkcjonalnego języka programowania służącego do budowy protokołu Blockchain trzeciej generacji Cardano. W ramach umowy, firma FP Complete przeprowadzi przegląd kodu w celu zbadania jakości oprogramowania Cardano, ze szczególnym uwzględnieniem niezawodności, bezpieczeństwa i audytowości.

Firma dokona również przeglądu dokumentacji technicznej i procedur operacyjnych Cardano, umożliwiając IOHK wykorzystanie tej bieżącej pracy do optymalizacji metod inżynieryjnych, narzędzi i standardów kodowania stosowanych w celu wdrożenia Cardano. Takie podejście do rozwoju jest wyjątkowe i pokazuje zaangażowanie Cardano w innowację i rygor techniczny.

Od lutego, Cardano Foundation i FP Complete będą regularnie wydawać raporty, które zostaną udostępnione społeczności, opisujące wyniki ustaleń kontroli. Jest to podejście, które jest zgodne z celami projektu Cardano w zakresie przejrzystości i celem Fundacji Cardano w zakresie standaryzacji, ochrony i promowania technologii protokołu Cardano.

Michael Parsons Prezes i dyrektor wykonawczy Fundacji Cardano komentuje: 

Dodanie PR Complete do naszego zespołu projektowego w tej kluczowej roli ilustruje zaangażowanie Cardano Foundation w wysokiej jakości inżynierię blockchain, przejrzystość projektu oraz rygorystyczny i niezależny proces audytu. Wyznaczenie FP Complete odzwierciedla te wartości.

Aaron Contorer, CEO, FP Complete: 

Cardano z zaangażowaniem poprosił FP Complete o niezależny audyt Blockchaina Cardano, aby zapewnić, że jego blockchain typu open source jest tak bezpieczny, stabilny i solidny, jak to tylko możliwe. Skorzystamy z naszej wiedzy w zakresie ciągłej integracji, zarządzania procesami inżynierskimi, inżynierii Haskell i bezpiecznych skalowalnych systemów chmurowych. 

Pełny opis kryptowaluty Cardano znajdziecie u nas na stronie > Opis Cardano.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Ostatnio zmieniany środa, 24 styczeń 2018 14:30
Bitcoin-online

Strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym i nie ponosi odpowiedzialności za inwestycje.

https://bitcoin-online.pl

Artykuły powiązane

Skomentuj

Komentując pamiętaj że nie wolno przeklinać i obrażać innych. Trzymamy się tematu. Strona bitcoin-online.pl nie odpowiada za przekonania oraz komentarze użytkowników.

 

Bitbay

 

Reklama