Ripple ogłasza partnerstwo z MoneyGram

styczeń 12, 2018 2739 0

Bramka płatności w oparciu o Blockchain Firma Ripple ogłosiła dziś nową współpracę z usługodawcą MoneyGram , 11 stycznia.

W dzisiejszym wpisie na blogu , Ripple potwierdził, że MoneyGram zintegruje XRP Ripple z jego systemem płatności. Integracja, według Ripple, "pozwala MoneyGramowi rozwiązać odwieczną kwestię płynności, z którą mierzy się większość instytucji finansowych."

Dyrektor generalny Ripple, Brad Garlinghouse, skomentował na blogu firmy, który ogłosił partnerstwo:

Problem z płatnościami dotyczy nie tylko banków; Dotyczy to również firm takich jak MoneyGram, które pomagają ludziom uzyskać pieniądze dla osób, na których im zależy.

Korzystając z zasobów cyfrowych, takich jak XRP, które rozliczają się w ciągu trzech sekund lub mniej, nasi klienci mogą przesuwać pieniądze tak szybko, jak informacje.

 

Podczas gdy w tempie aprecjacji nie brakowało ostrzeżeń i krytyki, odmowa Coinbase polegająca na dodaniu altcoina przyniosła w ubiegłym tygodniu 30-procentowy spadek, co wydaje się zmieniać.

XRP wzrósł o około 12 procent w ciągu 24 godzin, według danych z CoinMarketCap, który od 8 stycznia nie obejmuje niektórych dużych rynków południowokoreańskich.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Bitcoin-online

Strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym i nie ponosi odpowiedzialności za inwestycje.

https://bitcoin-online.pl

Skomentuj

Komentując pamiętaj że nie wolno przeklinać i obrażać innych. Trzymamy się tematu. Strona bitcoin-online.pl nie odpowiada za przekonania oraz komentarze użytkowników.

 

Bitbay

 

Reklama