Ethereum ATH na 750 $

grudzień 15, 2017 868 0

Wzrost ceny Ethereum trwał do dziś,  osiągając wysokość 750 USD według coinmarketcap.com. To spowodowało, że kapitalizacja rynkowa Ethereum osiągnęła zaskakujący poziom 72,5 miliarda dolarów. Jednakże, gdy Bitcoin wrócił do wzrostów, osiągając prawie rekordowe maksima, Ethereum poślizgnął się. W tym momencie Ethereum kosztuje 659 $.

Wygląda na to, że normalizacja prędkości i opłaty transakcyjnej sieci wpłynęła na wzrosty ethereum. Współzałożyciel Vitalik Buterin opublikował na Twitterze środę, że sieć Ethereum przekroczyła 10 transakcji na sekundę przez cały wtorek.

Spowodowało to znaczną ilość niepotwierdzonych, oczekujących transakcji. Ethereum i Bitcoin w ostatnim czasie przeżywają ogromną liczbę oczekujących transakcji. Według Etherscan.io , Ethereum przetworzyło we wtorek 828899 transakcji.

Donald McIntyre, założyciel Etherplan, pogratulował Vitalikowi Buterinowi i całemu zespołowi Ethereum informacji na temat normalizacji szybkości przetwarzania danych Ethereum. W poście na Twitterze napisał między innymi: "ostatnie kilka dni było wielkim testem dla sieci i okazało się bardzo dobrym projektem. Gratulacje!"

 

 

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Bitcoin-online

Strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym i nie ponosi odpowiedzialności za inwestycje.

https://bitcoin-online.pl

Skomentuj

Komentując pamiętaj że nie wolno przeklinać i obrażać innych. Trzymamy się tematu. Strona bitcoin-online.pl nie odpowiada za przekonania oraz komentarze użytkowników.

Bitbay

Reklama