Litecoin Market Cap przekracza 15 miliardów dolarów i wciąż rośnie

grudzień 12, 2017 2715 0

Od weekendu cena Litecoin wzrosła z poniżej 100 dolarów w piątek do prawie 350 dolarów, 1100zł w tej chwili. Wraz ze wzrostem cen, marketcap litecoina wzrósł z 8 miliardów dolarów do ponad 16 miliardów dolarów w zaledwie dwa dni.

Wzrost cen w dużej mierze został przypisany połączeniu większej świadomości ludzi odnośnie Bitcoin i jego możliwości, aby Litecoin stał się preferowaną metodą płatności, ponieważ cena Bitcoin stała się tak duża, że ​​mniejsze płatności są nieopłacalne.

Skok cen doprowadził do krzyku rozpaczy na Twitterze pod hashtag #ShouldveBoughtMoreLitecoin, ponieważ inwestorzy żałowali, że nie kupowali więcej litecoina, gdy ceny były niskie.

Ogromny wzrost marketcap Litecoin i jego ceny odzwierciedla ogólny wzrost wykorzystania kryptowaluty na całym świecie w 2017 r. Wzrost ten był tak duży, że obecny pułap Litecoin na rynku przewyższa cały pułap rynkowy wszystkich kryptowalut połączonych razem na początku tego roku.

Część wzrostu inwestycji w kryptowaluty pochodzi od inwestorów, którzy wycofują się z tradycyjnych stabilnych mechanizmów inwestycyjnych, takich jak złoto, aby zanurzyć palce w krypto-wodach.

Rekordy bije również ethereum, który osiągnął dziś swoje nowe ATH na poziomie 2343zł, 647 dolarów na BitBay. Obecnie spadł do poziomu 2120zł.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Bitcoin-online

Strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym i nie ponosi odpowiedzialności za inwestycje.

https://bitcoin-online.pl

Skomentuj

Komentując pamiętaj że nie wolno przeklinać i obrażać innych. Trzymamy się tematu. Strona bitcoin-online.pl nie odpowiada za przekonania oraz komentarze użytkowników.

 

Bitbay

 

Reklama