IOTA partnerstwo z Microsoft, Fujitsu, Bosh...

listopad 29, 2017 2875 0

Wczoraj IOTA ogłosiła wprowadzenie na rynek platformy pozwalającej na monetyzację danych przy użyciu mikropłatności za pośrednictwem rozproszonej technologii księgi rachunkowej. Rozwiązanie do gromadzenia danych już zyskało ogromne wsparcie od Microsoft , Fujitsu, Bosch, Deutsche Bank Telekom i innych.

Firma stworzyła coś, co uważa za lepszą opcję w ewolucji technologii Blockchain , zwaną "Tangle". Dzięki temu systemowi firma tworzy sposób dla podłączonych urządzeń, aby móc przesyłać, kupować i sprzedawać różnorodne zestawy danych, jednocześnie tworząc dostęp do danych, które często są nieużywane, a wszystko to ze znacznym bezpieczeństwem.

Demo platformy planowane jest na styczeń i będzie sposobem na udział firm w innowacji. Partnerzy będą również mogli wpływać na funkcjonowanie platformy. Współzałożyciel IOTA, David Sønstebø, powiedział:

Celem jest umożliwienie połączenie gospodarki danych między firmami, a także umożliwienie uczestnictwo naukowcom, a nawet hobbystom. Uroda umożliwiająca drobnoziarnisty dostęp do handlu polega na tym, że tak naprawdę nie wiemy, kto i jak będzie go używał, poza tym, że wiemy, że jest to zupełnie nowy paradygmat

Istnieje nadzieja, że ​​struktura technologii tangle IOTA, bez górników i opłat wydobywczych, pozwoli na rozprzestrzenianie się na dużą skalę mikropłatności dla baz danych, zapewniając dostęp do danych i budowę sieci dla firm do wykorzystania i dostępu do tych danych w celu ulepszenia Internet rzeczy (IoT).

IOTA można kupić na giełdzie Bitfinex, lub Binance. Pojawiają się również pogłoski o tym że ma wejść na giełdę Bittrex. 

Pełny opis IOTA znajdziecie tutaj.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Ostatnio zmieniany środa, 29 listopad 2017 16:32
Bitcoin-online

Strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym i nie ponosi odpowiedzialności za inwestycje.

https://bitcoin-online.pl

Artykuły powiązane

Skomentuj

Komentując pamiętaj że nie wolno przeklinać i obrażać innych. Trzymamy się tematu. Strona bitcoin-online.pl nie odpowiada za przekonania oraz komentarze użytkowników.

 

Bitbay

 

Reklama