22 listopada - ważny dzień dla Liska

październik 24, 2017 4550 1 komentarz

W dniu 22 listopada odbędzie się konferencja zespołu lisk w WeWork Sony Center w Berlinie. Będzie to również finałowe spotkanie Lisk na 2017 r. Jest niemal pewne że na spotkaniu zaprezentowana zostanie w końcu data Rebrandingu, jednak co do Lisk Core 1.0.0 oraz SDK Alpha, niema jeszcze pewności. Pozostaje czekać, wszystkiego dowiemy się 22 listopada.

 

 

Jest to wydarzenie na które wiele osób czekało z niecierpliwością w zasadzie od połowy września. Zespół Lisk nie spiesząc się opóźnił finalny rebranding o kilka miesięcy, co teraz wydaje się bardzo rozsądnym posunięciem z uwagi na zachwiania i spadki kursów altów spowodowane forkami na bitcoinie, a termin konferencji wypada 4 dni po drugim forku.

Ostatnio powstał również pierwszy portfel mobilny Lisk stworzony przez jednego z delegatów lisk o nicku MrV. Portfel ten dostępny jest tylko na urządzenia mobilne Apple. W tym tygodniu aplikacja jest już dostępna w sklepie Apple App i można ją pobrać bezpłatnie.  Aplikacja używa Lisk-js do podpisania wszystkich transakcji w urządzeniu, dzięki czemu hasło nigdy nie jest przesyłane przez sieć, można więc bezpiecznie z niego korzystać. Utworzenie tej aplikacji było sponsorowane przez GDTpool.

 Dla niewtajemniczonych przypominamy że Lisk jest jednym z ciekawszych altów, który w finalnej wersji będzie miał spore możliwości, a dzięki temu że cały napisany jest w bardzo popularnym języku javascript, może zyskać spore poparcie w społeczności programistów a co za tym idzie pojawi się spora liczba aplikacji w blockchain Lisk.

Pełny opis kryptowaluty Lisk zobaczycie tutaj.

Oceń ten artykuł
(9 głosów)
Ostatnio zmieniany piątek, 17 listopad 2017 09:30
Bitcoin-online

Strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym i nie ponosi odpowiedzialności za inwestycje.

https://bitcoin-online.pl

1 komentarz

Skomentuj

Komentując pamiętaj że nie wolno przeklinać i obrażać innych. Trzymamy się tematu. Strona bitcoin-online.pl nie odpowiada za przekonania oraz komentarze użytkowników.

Rejestracja na Bitfinex znów otwarta

Reklama

Popularne artykuły

LSK Lisk

LSK Lisk

sierpnia 01, 2017 Kryptowaluty

GAME Gamecredits

GAME Gamecredits

sierpnia 01, 2017 Kryptowaluty