22 listopada - ważny dzień dla Liska

październik 24, 2017 5668 1 komentarz

W dniu 22 listopada odbędzie się konferencja zespołu lisk w WeWork Sony Center w Berlinie. Będzie to również finałowe spotkanie Lisk na 2017 r. Jest niemal pewne że na spotkaniu zaprezentowana zostanie w końcu data Rebrandingu, jednak co do Lisk Core 1.0.0 oraz SDK Alpha, niema jeszcze pewności. Pozostaje czekać, wszystkiego dowiemy się 22 listopada.

 

 

Jest to wydarzenie na które wiele osób czekało z niecierpliwością w zasadzie od połowy września. Zespół Lisk nie spiesząc się opóźnił finalny rebranding o kilka miesięcy, co teraz wydaje się bardzo rozsądnym posunięciem z uwagi na zachwiania i spadki kursów altów spowodowane forkami na bitcoinie, a termin konferencji wypada 4 dni po drugim forku.

Ostatnio powstał również pierwszy portfel mobilny Lisk stworzony przez jednego z delegatów lisk o nicku MrV. Portfel ten dostępny jest tylko na urządzenia mobilne Apple. W tym tygodniu aplikacja jest już dostępna w sklepie Apple App i można ją pobrać bezpłatnie.  Aplikacja używa Lisk-js do podpisania wszystkich transakcji w urządzeniu, dzięki czemu hasło nigdy nie jest przesyłane przez sieć, można więc bezpiecznie z niego korzystać. Utworzenie tej aplikacji było sponsorowane przez GDTpool.

 Dla niewtajemniczonych przypominamy że Lisk jest jednym z ciekawszych altów, który w finalnej wersji będzie miał spore możliwości, a dzięki temu że cały napisany jest w bardzo popularnym języku javascript, może zyskać spore poparcie w społeczności programistów a co za tym idzie pojawi się spora liczba aplikacji w blockchain Lisk.

Pełny opis kryptowaluty Lisk zobaczycie tutaj.

Oceń ten artykuł
(9 głosów)
Ostatnio zmieniany piątek, 17 listopad 2017 09:30
Bitcoin-online

Strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym i nie ponosi odpowiedzialności za inwestycje.

https://bitcoin-online.pl

1 komentarz

Skomentuj

Komentując pamiętaj że nie wolno przeklinać i obrażać innych. Trzymamy się tematu. Strona bitcoin-online.pl nie odpowiada za przekonania oraz komentarze użytkowników.

Bitbay

Reklama